Золотий, червоний і зірки. Топ 3 дизайнів для новорічного манікюру

манікюр новий рік, манікюр на новий рік, новорічний манікюр, тренди манікюру, дизайн новорічного манікюру
Фото: Instagram _by_shelley | Новорічний манікюр

2023 пройде під символом Чорного Водяного Кролика, його кольори чорний і всі відтінки синього та блакитного, але червоний і золотий — не здають позиції.

Related video

Ви знаєте старе прислів'я, яке говорить, що від того, як ви проведете переддень Нового року, залежить, як ви проведете залишок наступного року? Якщо останні кілька років нас чомусь і навчили, то це тому, що це нісенітниця. Тому переробимо старе прислів'я на новий лад: нехай ваш новорічний манікюр буде яскравим, креативним і зоряним — і нехай усе це супроводжує вас у наступному році.

2023 рік — рік Чорного Водяного Кролика. Кролик — знак Води, тому основні його кольори — чорний і темно-синій. Але також серед щасливих кольорів 2023 є блакитний, золотий, червоний і зелений, а також ніжно-рожевий і перлово-білий. Словом, є де проявити творчість.

Але, згідно з останніми трендами, у моді стильний і мінімалістичний манікюр. Невеликі прикраси на нігтях вітаються, блиск і розкіш — у трендах.

Навіть якщо ви плануєте зустрічати Новий рік у піжамі та в родинному колі — шикарний святковий манікюр не завадить. Адже він чудово піднімає настрій. Фокус зібрав найкреативніші дизайни для новорічного манікюру. Топ 3 ідеї, серед яких вам точно щось припаде до смаку.

Золотий манікюр

Золото — це завжди ошатно та розкішно. А якщо поєднувати його з чорним, то вийде оригінальний дизайн у стилі символу року. Але варіантів безліч: золоті мазки, або пластівці, витончений френч із сяючими золотими акцентами, або тонкі малюнки золотом. Ідеально традиційне поєднання червоного кольору та золотих деталей.

Також можна поєднувати золото з глибоким синім кольором — ще одним відтінком Чорного Водяного Кролика.

Словом, якщо ви хочете, щоб ваші нігті виглядали як ошатні новорічні прикраси — вибирайте золотий манікюр.

Манікюр із прикрасами

Найкращий спосіб отримати новорічний настрій, це вибрати для манікюру дизайн із прикрасами. Невеликі зірочки, півмісяці, стрази — традиційний новорічний тренд. Але можна використовувати й інші новорічні символи — імбирних чоловічків, або ялинкові прикраси.

Нехай такий манікюр не надто практичний, але він дуже ошатний і чарівно виглядає. Якщо можна вбирати ялинку, то чому не можна вбрати і власні нігті?

Манікюр із новорічними малюнками

Традиційний новорічний манікюр враховує і дизайн нігтів у тематиці свят. Чарівні малюнки, що зображують подарунки, сніговиків, льодяникові палички, ялинки й усе, що спадає на думку, коли ви вимовляєте слова "Новий рік" і "Різдво".

Це може бути веселий і навіть надлишковий манікюр, коли кожен ніготь прикрашений у своєму стилі, а може бути й елегантний мінімалістичний манікюр із невеликими чарівними малюнками, які натякають на те, що ви готові до свят.

Словом, дизайн і вибір малюнків залежить лише від ваших особистих уподобань.

Нагадаємо, раніше ми розповідали про новий тренд у нігтьовому дизайні: так званий "квітучий" манікюр, або "квітучий гель", що нагадує стиль забарвлення речей тай-дай. Зараз від нього божеволіють у соцмережах.