Джессіка Честейн продемонструвала приголомшливу сукню-павутину на "Золотому глобусі-2023" (фото)

Джессіка Честейн, Джессіка Честейн стиль, Джессіка Честейн сукня павутина, золотий глобус 2023, образи зірок на золотому глобусі
Фото: Getty Images | Джессіка Честейн

Образ зірки екрану було виконано в ніжно-бежевому відтінку, через що створювався "голий" ефект.

Related video

45-річна голлівудська акторка Джессіка Честейн відвідала церемонію вручення нагороди "Золотий глобус-2023" у Лос-Анджелесі. Про це пише Glamour.

Для заходу зірка фільму "Очі Таммі Фей" обрала ніжну приталену сукню-павутину від Oscar de la Renta.

Образ було виконано у світло-бежевому відтінку, через що створювався "голий" ефект, а по всій довжині сукні була аплікація з великих каменів у вигляді павутини.

На ногах американської акторки, яка відвідувала Україну у 2022 році, були босоніжки зі стразами Casadei та прикраси від Gucci. Волосся Джессіки Честейн було зібрано у пучок, а на обличчі візажисти зробили легкий макіяж з акцентом на очі.

Джессіка Честейн Fullscreen
Джессіка Честейн
Фото: Getty

Складна сукня Джессіки Честейн була без бретельок, вона створена Елізабет Стюарт та прикрашена кристалами, пришитими до корсажу тілесного кольору у вигляді павутини, що починалася на талії голлівудської знаменитості і простягалася до напівкруглого вирізу і до самої спідниці-колони.

Австралійська акторка Марго Роббі також надала перевагу ніжним відтінкам, обираючи образ для церемонії "Золотого глобусу-2023".

Джессіка Честейн і Марго Роббі Fullscreen
Джессіка Честейн і Марго Роббі
Фото: Getty

Нагадаємо, 45-річна Джессіка Честейн може з'явитися у фільмі про Капітана Америку.

Також Фокус писав про враження Джессіки Честейн від візиту до України у 2022 році.