Кейт Міддлтон і принц Вільям уперше разом з'явилися на публіці після виходу книги принца Гаррі

Принц і принцеса Уельські
Фото: Getty | Принц і принцеса Уельські

Монарша пара відвідала Королівську університетську лікарню Ліверпуля.

Related video

Поки весь світ жваво обговорює скандальні мемуари принца Гаррі, де той висловив усе, що накипіло, на адресу своїх британських родичів, члени королівської родини мовчать і продовжують із гідністю виконувати свої обов'язки. Так, принц і принцеса Уельські 12 січня відвідали Ліверпуль, де зустрілися зі співробітниками служб охорони здоров'я та підтримки психічного здоров'я, пише People.

Вільям і Кейт розпочали свій візит із відвідування Королівської університетської лікарні Ліверпуля. Медичний заклад відкрився в жовтні минулого року. Це дуже сучасна лікарня, збудована замість старої, яка працювала 40 років. Сьогодні це найбільша у Великій Британії установа, яка надає всім пацієнтам окремі спальні з ванними кімнатами.

Маючи 640 ліжок, у тому числі 40 ліжок інтенсивної терапії для пацієнтів, Королівська Ліверпульська лікарня надає безліч спеціалізованих послуг і приділяє особливу увагу комплексному плановому догляду.

Коли подружжя з'явилося біля лікарні, вони не почали розмовляти з людьми, які зібралися подивитися на королівське подружжя, і відповідати на запитання репортерів про книгу Гаррі. Принц і принцеса помахали натовпу рукою та швидко зайшли всередину.

Пара зустрілася з персоналом лікарні, причому поспілкувалися і з тими, хто працював у найважчу "коронавірусну" зиму.

Також серед тих, хто зустрічав Вільяма та Кейт, був допоміжний персонал і фахівці з надання першої допомоги в галузі психічного здоров'я.

Після лікарні герцоги Кембриджські та Корнуольські вирушили до благодійної організації Open Door Charity у Біркенхеді, яка використовує культуру та творчість, щоб надихати й залучати людей.

Нагадаємо, як Кейт Міддлтон відреагувала на книгу принца Гаррі. Відомо також про почуття принца Вільяма.