Старша донька Бориса Джонсона виходить заміж за арт-дитектора, який бореться з раком, – ЗМІ

Лара Леттіс Джонсон-Вілер
Лара Леттіс Джонсон-Вілер

Дата весілля поки що не називається.

Related video

29-річна старша дочка колишнього британського прем'єр-міністра Бориса Джонсона Лара Леттіс Джонсон-Вілер виходить заміж за арт-директора Патріка Мюллера. Відповідне повідомлення з'явилось на сторінках The Times.

"Оголошено заручини між Патріком, єдиним сином містера Юргена Мюллера та місіс Йоханни Корб-Мюллер із Гіссена, Німеччина, та Ларою Леттіс, старшою дочкою містера Бориса Джонсона та міс Марини Вілер, які проживають у Лондоні", — йдеться в оголошенні.

Лара — журналістка. Вона поки що ніяк не прокоментувала свої заручини, як нічого не говорить про неї журналістам і її наречений. За інформацією Daily Mail, Патрік приватно бореться з раком яєчок із літа 2022 року.

"Я все ще обмірковую те, що сталося між моїм діагнозом раку яєчок на початку літа та остаточним чітким скануванням минулого тижня", — говорив він таблоїду.

Борис Джонсон Fullscreen
Борис Джонсон із матір'ю та дочкою
Фото: Getty

Лара — старша з чотирьох дітей Джонсона від його другої дружини Марини Вілер. Вони прожили разом 25 років і розлучилися у 2018 році. Після розлучення батьків Лара зайняла бік матері. The Sun писав, що, дізнавшись про невірність батька, дівчина назвала його "егоїстичним виродком".

дочка бориса джонсона Fullscreen
Лара здобула хорошу освіту та працює журналісткою

"Мама сита по горло і вже ніколи не прийме його назад", — цитувала Лару британська преса.

Лара взяла інтерв'ю у супермоделі Наталії Водянової

Джонсон також має 12-річну позашлюбну дочку від мистецтвознавиці Гелен Макінтайр. А у квітні 2020 року Борису народила сина Вілфреда його подруга Керрі Саймондс, з якою він офіційно одружився у травні 2021 року. Через деякий час вона народила йому дочку Румі.

Що стосується весілля Бориса Джонсона, то воно було скромним як для людини його статусу. Церемонія пройшла у Вестмінстерському соборі, а потім молодята та гості зібралися на прийомі в саду на Даунінг-стріт, 11.

Нагадаємо, Фокус писав, що Керрі Джонсон показала однорічну дочку публіці.