Гламур старого Голлівуду: новий вихід герцогині Софі Уессекської

Софі Уессекська
Фото: Getty | Софі Уессекська

Останнім часом образи герцогині все більш структуровані.

Герцогиня Уессекська Софі, яка була улюбленою невісткою покійної Єлизавети II, під час недавнього виходу на публіку вразила елегантністю та почуттям стилю. Вона з'явилася на відкритті Ортопедичного центру для ветеранів Хедлі-Корт у лікарні Роберта Джонса та Агнес Хант у Шропширі, про що йдеться на офіційній сторінці Букінгемського палацу у соцмережі.

Для заходу Софі обрала образ, який копіював декаданс, але зберігав свій фірмовий витончений штрих. Вона надягла двобортний приталений білий блейзер з гладкими зазубленими лацканами та золотими ґудзиками, а під нього — довгу бордову спідницю-міді, створивши ідеальний колірний контраст.

Образ доповнювали бежеві туфлі на підборах.

"Ортопедичний центр для ветеранів Хедлі-Корт надасть спеціалізовані лікувальні кабінети поряд зі спеціальним центром, де військові благодійні організації надаватимуть підтримку пацієнтам-ветеранам, їхнім сім'ям і друзям у вирішенні таких проблем як бездомність, фінанси, управління боргом, соціальне забезпечення та посттравматичний стресовий розлад (ПТСР)", — повідомили при дворі.

Під час своєї поїздки герцогиня також завітала на захід LEAF для підлітків в Університеті Харпера Адамса. Під час прогулянки по дослідницькому району вона зустрілася та поспілкувалася зі співробітниками.

Останнім часом герцогиня вибирає структуровані та стильні образи. Минулого місяця вона одягла темно-синю сукню міді, коли відвідала спеціальний прийом у Букінгемському палаці. У супроводі свого чоловіка, принца Едуарда, Софі вразила гостей, з'явившись у розкішному вбранні, прикрашеному гігантським бантом. Герцогиня Софі приєдналася до високопоставлених членів королівської сім'ї, включно з короля Карлом та королевою-консортом Каміллою, на вечірньому прийомі, де вони розважали генерального секретаря Співдружності, верховних комісарів, міністрів закордонних справ та інших членів Співтовариства.

Очікується, що у Великодню неділю Софі разом із чоловіком, принцом Едвардом, та дітьми, леді Луїзою Віндзор та графом Уессекським, відвідає святкову службу разом з іншими членами королівської родини.

Раніше Фокус писав, що Софі Уессекська зніяковіла на публіці.