У мережі з'явилися раніше неопубліковані кадри Чарльза III з дітьми Кейт Міддлтон

Чарльз III, онуки Чарльза III
Фото: Getty Images | Коронація Чарльза ІІІ відбудеться 6 травня

Британський монарх обожнює своїх онуків, і діти його старшого сина Вільяма відповідають йому взаємністю.

Чим ближче коронація короля Чарльза III, тим більше раніше невідомих моментів дозволяє побачити британцям преса, показуючи, що новому монарху не чужі прості людські радощі, наприклад спілкування з онуками. У документальному фільмі ВВС "Чарльз К: Становлення монарха" журналісти показали кілька кадрів, де відображено його стосунки з онуками, дітьми принца Вільяма та Кейт Міддлтон.

Фільм транслювався ВВС 30 квітня ввечері, і в ньому можна було побачити, як король розважається з принцом Джорджем та принцесою Шарлоттою.

Зокрема, у стрічку потрапив момент, зафіксований у 2016 році, коли юному принцу було три роки. Чарльз і Джордж сидять за столом під час чаювання на відкритому повітрі. Маленький принц тримає в руках склянку апельсинового соку, а його дідусь вказує на щось удалині.

коронація Чарльза III, король Чарльз, принц Джордж Fullscreen
У короля Чарльза III дуже близькі стосунки зі старшими онуками
Фото: Скриншот

В іншому кадрі він, здавалося, тримав щось, щоб розважити однорічну принцесу Шарлотту, яка сиділа на руках у когось із дорослих у милій блакитній сукні з відповідним бантом у волоссі. Дівчинка з цікавістю дивиться на дідуся.

королівська родина британії, коронація Чарльза III Fullscreen
Принц Чарльз та принцеса Шарлотта

У програмі король дуже тепло висловився і про дружину Каміллу. Він назвав її "найкращою слухачкою у світі" та зазначив, що "у неї прекрасний підхід до людей".

Документальний фільм вийшов в ефір менш ніж за тиждень до того, як Чарльз та Камілла будуть короновані.

Раніше Фокус писав про те, що понад половина британців проти того, щоб уряд фінансував коронацію, заплановану на 6 травня.