Джилл Байден та її онука одягнули вбрання в українських кольорах на коронацію Чарльза ІІІ

Фіннеган Байден, Джилл Байден, коронація Чарльза ІІІ, модний образ
Фото: Getty | Фіннеган і Джилл Байден заходять у Вестмінстерське абатство

Дружина й онука американського президента Джо Байдена обрали жовтий і блакитний ансамблі.

Перша леді США Джілл Байден разом із онукою Фіннеган приїхала у Вестмінстерське абатство на коронацію Чарльза III. Американки своїм виглядом явно продемонстрували гостям церемонії підтримку України, яка протистоїть російській агресії, обравши символічні кольори своїх ансамблів.

Джилл одягла світло-синій костюм, що складається зі спідниці трохи нижче колін і жакета з бічним запахом, доповнивши образ такого ж кольору заколкою-бантом у волоссі та світлими туфлями з клатчем.

Фіннеган одягла елегантну жовту сукню з відповідною накидкою зверху й обруч із квітами, залишивши волосся розпущеним.

Джилл Байден Фіннеган Байден коронація Чарльза III, Вестмінстерське абатство Fullscreen
Перша леді США та її онука
Фото: Getty

Рідні президента США були напередодні і на прийомі в Букінгемському палаці. Джилл мала розкішний вигляд у чорному вбранні з великим квітковим принтом, а Фіннеган — у зеленому монохромному ансамблі.

Загалом на коронацію Чарльза запрошено близько 2300 гостей, серед яких і перша леді України Олена Зеленська. Це значно менше, ніж було на коронації Єлизавети II понад 70 років тому. Тоді на церемонію приїхало близько 8000 запрошених. Однак, як відомо, Чарльз III вирішив зробити свою коронацію менш затратною.

Раніше Фокус писав, що дружина князя Монако Шарлін порушила королівський дрес-код, з'явившись на прийомі в Букінгемському палаці у вбранні, яке не зовсім відповідає дрес-коду.