Олена Зеленська показала запрошення на коронацію Чарльза ІІІ

Олена Зеленська, Олена Зеленська фото, Олена Зеленська стиль, Олена Зеленська коронація, коронація короля чарльза
Фото: колаж Фокус | Запрошення Олени Зеленської на коронацію короля Чарльза ІІІ

Перша леді України розповіла про свої враження після коронації короля Чарльза ІІІ, яка відбулася минулими вихідними.

Related video

У суботу, 6 травня, Олена Зеленська відвідала коронацію Чарльза ІІІ та королеви Камілли у Вестмінстерському абатстві в Лондоні. Її супроводжував прем'єр-міністр Денис Шмигаль. У своєму Twitter-акаунті дружина Володимира Зеленського поділилася враженням від поїздки, зокрема опублікувавши фотографію гарного запрошення на історичну подію.

"Запрошення, що закарбується в пам'яті назавжди. Мала честь відвідати коронацію Їхніх Величностей Короля Чарльза III та Королеви Камілли @RoyalFamily й побажати успішного правління та процвітання. Також було приємно почути теплі слова підтримки від гостей церемонії для України", — написала перша леді під знімком запрошення.

У серії постів Зеленська також розповіла про зустріч із першою леді США напередодні коронації короля Чарльза. Вона подякувала Джилл Байден і всьому американському народу за підтримку й допомогу нашій країні.

"Кожна зустріч із першою леді США Джилл Байден @FLOTUS — це завжди безумовна дружня підтримка, яка дає впевненість і оптимізм. Ще раз мала можливість подякувати їй і всьому американському народу за віру в нас і допомогу для України", — написала дружина президента України.

Олена Зеленська та Джилл Байден Fullscreen
Олена Зеленська та Джилл Байден
Фото: Twitter @ZelenskaUA

Раніше Фокус писав про 3 вбрання Олени Зеленської на коронації короля Чарльза ІІІ.