Десять днів до війни. Чи готова Україна до початку повномасштабних бойових дій

Війська на кордоні накопичуються, атмосфера розжарюється. Що можемо ми? .. Або битися, або капітулювати.

Фото: Генштаб ВСУ

Не будемо себе обманювати. Путін жене війська до наших кордонів не для того, щоб нас налякати. Лякані. Швидше небесна твердь впаде на наші голови, ніж українці злякаються Путіна.

Я думаю, Путін хоче воювати. Наплювати йому на Візу і Майстер кард, рахунки в швейцарських банках, і дітей, які живуть і навчаються в Німеччині. Ставки високі: або Велика Німеччина (Росія), або всі помруть.

Війська на кордоні накопичуються, атмосфера розжарюється. Істерія в російських ЗМІ виправдовує будь-який варіант вторгнення Кремля.

Варіант номер один: не відкрите втручання, "ихтамнет", "північний вітер" "відпускників", як це було у 2014-2015 роках. Завдання: розгром угруповання ЗСУ на Донбасі, вихід на адміністративні кордони Донецької і Луганської областей. Загроза Дніпру, Запоріжжю, Харкову, Одесі. Переговори з чистого аркуша, на вигідних для Кремля умовах.

Варіант номер два: під виглядом "контрнаступу" ЛНР/ДНР вихід за лінію Харків-Дніпро-Запоріжжя-Миколаїв-Одеса. Забезпечення безперебійної подачі води до Криму. Ще більш жорсткий торг на переговорах про майбутнє України.

Варіант номер три: модифікація варіанту номер два, поєднаного зі знищенням критичної військової інфраструктури — складів, штабів, засобів ППО, аеродромів у глибині території України. Захоплення аеродрому в Гостомелі, і ще 5-10 регіональних аеродромів. Створення опорних військових баз на їхній основі.

Завдання: перехопити ініціативу, показати, хто в домі господар, встановити де-факто контроль над країною, посилити тиск на українську владу і зарубіжних партнерів.

У будь-якому випадку тимчасові рамки операції вторгнення — не більше 10 діб. Завдання утримання територій не ставиться. Головні цілі — примус України до капітуляції на умовах васальної залежності від Росії і примус Заходу до переговорів з переділу світу в Східній Європі, зняття санкцій та визнання анексії Криму.

Що можемо ми? .. Або битися, або капітулювати. Довга бійка, затяжна війна, численні втрати — тільки це змусить Путіна піти з України. Тимчасово.

Першоджерело.