Судний день скасовується. Збивши "Кинджал", українська ППО розвіяла міф про російську чудо-зброю

кинжал, лiтак, ППО, російська авіація, війна
Фото: З відкритих джерел | Хвалений "Кинджал" виявився перехваленим

"Вперше зіткнулися західні системи ППО і новітня суперзвукова зброя. Зброя Судного Дня від Москви. І західні технології перемогли. Виявилось, що російська суперзброя не така й супер. Все майже як з російською армією, найстрашніше в якій — то пика Прігожина і російських генералів". Думка

Related video

Збиття "Кінжалу" над Києвом стало дуже гучною подією. В прямому і переносному сенсі.

В прямому зрозуміло, бо мало знайдеться людей у Києві, хто не почув цього о другій ночі. А потім не порадів з того, що українська ППО, посилена американськими "Патріотами", показала кузькіну мать російській суперзброї.

А от в переносному цікавіше. Бо це вперше зіткнулися західні системи ППО і новітня суперзвукова зброя. Зброя Судного Дня від Москви. І західні технології перемогли. Виявилось, що російська суперзброя не така й супер. А нею ж Путін лякав весь світ. Все майже як з російською армією, найстрашніше в якій — то пика Прігожина і російських генералів. Як виявилося.

Тому десь дуже радіють американські генерали. І всі ті країни, у яких на озброєнні вже стоять системи ППО від американських виробників зброї. Останні радіють ще більше, бо всі інші країни, які купували російські засоби ППО, зараз зрозуміють, хто папа. І побіжуть робити замовлення. Так що не треба переживати за американську підтримку України. Лобісти провідних компаній виробників зброї, які є у демократах, але більше все ж таки у республіканцях, уміють рахувати гроші.

зенітно-ракетний комплекс, петріот, кинжал, ППО, війна Fullscreen
Система Patriot виявилася сильнішою за 'зброю Судного Дня'
Фото: Getty Images

А от хто ж тужить? То, зрозуміло, Кремль. Бо його знов опустили. Двічі за тиждень.

А ще є дуже багато дуже злих китайців. Дуже злих і на Путіна також. Бо китайці останнім часом хизувалися розробками своєї супер пупер надзвукової зброї. І бо в Тайвані на озброєнні стоять "Патріоти". Багато-багато "Патріотів". А тепер буде ще більше. І тепер китайцям і всьому світу стало зрозуміло, що налякати Тайвань і союзників своєю супер пупер надзвуковою ракетою на вийде. І перспектива маленькою побєдоносної війни проти Тайваня віддаляється ще далі. І дякувати за це треба Путіну.

А так все добре починалося для товарища Сі. Дозволяєш Путіну напасти на Україну. Маєшь побачити швидку війну і офігівший Захід. Якого принизили. І на тлі цього нападаєшь на Тайвань. Ідеальний план.

Який навернувся ще в лютому-березні 2022 року завдяки Збройним Силам України. І простому українському солдату і генералу. Яких ніхто не приймав у розрахунок. І які перевернули дороги дригом плани із захоплення світу купою божевільних диктаторів.

Джерело

Важливо
Путін сам обстріляв Кремль? Які висновки можна зробити про російську ППО після атаки БПЛА на Кремль
Путін сам обстріляв Кремль? Які висновки можна зробити про російську ППО після атаки БПЛА на Кремль