У Меркель розповіли, про що вдалося домовитися на переговорах із Зеленським

Володимир Зеленський, твіт, Twitter, Меркель, розмова телефон, переговори
Фото: Відкриті джерела | Ангела Меркель провела телефонну розмову з Володимиром Зеленським.

Політики говорили про Донбас, а також про ситуацію з поширенням коронавируса.

Related video

Як повідомляється в офіційному оголошенні на сайті Федерального уряду Німеччини, вдень у п'ятницю, 15 січня лідери Німеччини і України провели телефонні переговори на вищому рівні.

"Канцлер Німеччини Ангела Меркель і президент України Володимир Зеленський сьогодні поговорили по телефону", — зазначив представник федерального уряду Штеффен Зайберт.

За його словами: "Федеральний канцлер і президент України обговорили питання, що стосуються стримування пандемії Covid-19 і ситуації на сході України. Домовилися активізувати роботу в нормандському форматі по реалізації Мінських домовленостей". Відзначається також, що розмова відбулася за ініціативою Меркель. Інших подробиць не наводиться.

Буквально за годину до цього інформацією про переговори, що відбулися поділився сам Володимир Зеленський.

"Радий поспілкуватися з Ангелою #Меркель. Бажаю міцного здоров'я кожному громадянину Німеччини за часів пандемії # COVID19", — написав Зеленський в Twitter, не ставши відзначати в своїй публікації Ангелу Меркель, однак при цьому, для чогось додавши на її прізвище хештег.

Зеленський, твіт, Twitter, Меркель Fullscreen

Крім того, Зеленський зазначив, що "Німеччина завжди залишається для України надійним другом і партнером", використавши замість назв країн значки прапорів двох держав. "Продовжуємо координувати наші зусилля для встановлення миру на #Донбасі", — уклав президент України, додавши ще один хештег.

Нагадаємо, у вівторок, 12 січня в Берліні відбулися нормандські переговори на рівні радників голів "Нормандської четвірки", на яких Україну представляв голова ОП Андрій Єрмак. За словами Єрмака, переговори " були непростими, але мали конструктивний характер ". Наступного разу радники голів країн "Нормандської четвірки" зустрінуться 22 січня.