"Готується замах на вбивство": нардеп Деркач подав заяву до Офісу Генпрокурора

Андрій Деркач, нардеп
Фото: Андрій Деркач / Фейсбук | Народний депутат Андрій Деркач у Верховній Раді

Андрій Деркач впевнений, що замах на нього готує компанія, яка допомагала націоналізувати "ПриватБанк".

Позафракційний народний депутат повідомив про підготовку замаху на нього. Він подав до Офісу генерального прокурора заяву, яку також опублікував на своєму телеграм-каналі.

За словами нардепа, на днях журналісти зʼясували, що в Україну прибула група з девʼяти осіб, більшість з яких громадяни Великобританії, які готують план для вбивства. Цілями замаху нібито є власне Андрій Деркач, а також колишній прокурор ГПУ Костянтин Кулик. Одним із виконавців може бути громадянин Албанії зростом приблизно 170 сантиметрів, арабської зовнішності та з худорлявим обличчям.

Андрій Деркач повʼязує замах зі своєю діяльністю з викриття корупційних схем із розкрадання міжнародної допомоги, яку Україні виділили закордонні партнери. Як підкреслив нардеп, він публічно розголошував факти фінансових махінацій і впливу на внутрішню політику країни, підкріплені документами.

"Достовірно відомо, що зазначена група осіб є спеціальними агентами окремої компанії, яка повʼязана договірними відносинами з однією з найбільших компаній, що спеціалізуються на оцінці ризиків, проведенні корпоративних розслідувань і забезпеченні безпеки — "KROLL Associates UK LTD", — заявив нардеп у зверненні до генпрокурора.

За інформацією Деркача, згадана компанія допомагала колишній главі Нацбанку України Валерії Гонтаревій провести "фіктивний аудит" та націоналізувати ПАТ КБ "Приват Банк". Крім того, політик повʼязує "KROLL Associates UK LTD" зі справою про вбивство Гонгадзе, переслідуванні Юлії Тимошенко і компанією "Burisma".

«Зараз згадана група збирає дані про мене і Кулика з метою фізичного усунення. Про це відомо деяким колишнім і чинним співробітникам британської розвідки "МІ-6"», — зазначив Андрій Деркач.

Народний депутат попросив Генпрокуратуру внести дані в ЄРДР, провести розслідування і перевірити діяльність "агентів" згаданої компанії на території України.

Раніше Андрій Деркач опублікував запис розмови Порошенка, Клімкіна та Ворушиліна у справі "ПриватБанку".