Принесли "коктейлі Молотова". Голова благоустрою заявив про погрози через МАФів у Києві

Тимур Ткаченко, благоустрій, КМДА
Фото: Тимур Ткаченко / Facebook | Голова департаменту благоустрою КМДА Тимур Ткаченко

Зловмисники нібито намагаються залякати чиновників і комунальників, які зносять незаконні будівлі в столиці.

Директор Департаменту благоустрою Києва Тимур Ткаченко заявив про погрози через боротьбу з незаконними забудовами. Він опублікував подробиці і фото на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

"Ми і наші сім'ї почали отримувати офіційні погрози", — написав чиновник у пості.

За словами Тимура Ткаченка, 8 квітня зловмисники залишили біля будинку керівника одного з комунальних підприємств Києва пляшки із запальною сумішшю і записку з погрозами. Співробітник КМДА пов'язує такий вчинок з масовим знесенням кіосків на території столиці.

коктейль Молотова
Коктейлі Молотова біля будинку комунальника в Києві
Фото: Тимур Ткаченко / Facebook

"Планомірно проводимо зачистку міста від незаконних МАФів, виконали повний аудит ТЗ у столиці, зробили прозорим проведення торгів на пересувну торгівлю. Також ми почали прибирати великі локації тимчасових споруд, розташованих самовільно, без документів. Залякувати точно нас не вийде. Ми і надалі продовжимо робити свою справу!", — зазначив Ткаченко в соцмережі.

Раніше чоловік намагався підпалити себе під час знесення МАФів на вулиці Маяковського. Власник у дощовику забрався на дах свого спорудження й облив себе бензином. Як повідомили в соціальних мережах, історія закінчилася благополучно — бізнесмен зліз з кіоску, коли комунальники відкотили техніку для демонтажу. Чоловік похвалився, що йому вдалося відстояти свій бізнес.

Представники комунальних підприємств заявили, що підприємці всіляко перешкоджають роботі, розкидаючи "їжаки" з цвяхів. У результаті мінімум шести автомобілям пробили колеса, на місце події навіть викликали поліцію.

Тоді керівник департаменту благоустрою КМДА Тимур Ткаченко заявив, що комунальникам заважають працювати громадяни, які роками не платять податки і самовільно зводять споруди. "Вважають, що їм "море по коліна", — резюмував Ткаченко.