Степанову в Раді вручили дві гвоздики з похорону померлого від коронавірусу (відео)

міністр, Степанов, рада, дві гвоздики, похоронні квіти, вручили дві гвоздики, помер від коронавируса, квіти з похорону
Фото: Ян Доброносов / bykvu.com | Степанову в Раду принесли гвоздики

За словами нардепки, яка принесла квіти, незадовго до хвороби чоловік нібито ходив до лікаря і просив його вакцинувати, на що йому відповіли "препаратів для вас немає".

Сьогодні, 16 квітня, Міністру охорони здоров'я України Максиму Степанову під час Години запитань до уряду передали дві гвоздики з похорону померлого від коронавірусу чоловіка. Їх принесла нардепка Ольга Стефанишина (фракція "Голос").

За її словами, сьогодні на одному з кладовищ Києва відбувся похорон цього чоловіка.

"Три тижні тому це була абсолютно здорова людина 68 років, щоправда, у нього був діабет. Він пішов до сімейного лікаря і попросив його вакцинувати від COVID-19. Йому сказали: "Вакцин для вас немає". Тому що в нас майже немає в країні вакцин, тому що ви, Степанов, їх не поставили. Через кілька днів він захворів і помер, тому що ви не здатні забезпечити Україну вакцинами. Пан Степанов, це вам — похоронні квіти, які родичі померлого просили передати", — зазначила Стефанишина.

Після цього вона підійшла до трибуни, з якої виступав Степанов, і поклала перед ним квіти. Утім, незабаром їх забрала нардепка від "Слуги народу" Галина Третьякова, яка влітку минулого року відзначилася словами про дітей "дуже низької якості".

У відповідь на слова Стефанишиної міністр сказав:

"Коли наступного разу будете маніпулювати смертями людей, згадайте, що ви особисто зробили для того, щоб цих смертей не було. Не потрібно маніпулювати смертями людей", — зазначив Степанов, після чого в залі почали вигукувати "ганьба".

Міністр заявив, що коронавірус — важка хвороба, яка забирає життя людей і що "не варто використовувати її для маніпуляцій і дешевого піару".

Зазначимо, за минулу добу, 15 квітня, в Україні від коронавірусу померли 438 осіб. Днем раніше смертей було 433.

З початку кампанії з вакцинації в Україні — майже за два місяці — прищепили 432 817 осіб, з них 432 815 отримали першу дозу і тільки 5 — другу. Раніше видання Bloоmberg, проаналізувавши процес вакцинації від COVID-19 у різних країнах світу, дійшло висновку, що за нинішніх темпів отримання щеплень 75% населення України триватиме 10 років.