"Козявка и ничтожество": Саакашвілі написав гнівний пост про голову Мінфіну

Міхеїл Саакашвілі, Сергій Марченко, конфлікт, комашка і нікчемність, шулер з великої дороги
Фото: Колаж Фокусу | Голова виконкому Нацради реформ Міхеіл Саакашвілі і міністр фінансів Сергій Марченко

Заочний конфлікт двох політиків почався після того, як в інтерв'ю голова Мінфіну Марченко безсторонньо відгукнувся про екс-губернатора Одещини.

Голова виконкому Національної ради реформ Міхеіл Саакашвілі заявив, що голова Мінфіну України Сергій Марченко є "козявкой и ничтожеством". Про це Саакашвілі написав у себе на сторінці у Facebook.

Заочний конфлікт двох політиків почався з того, що Марченко в інтервʼю виданню "Лівий берег" назвав екс-президента Грузії Саакашвілі "шулером з великої дороги". Спілкуючись з журналістом на тему корупції, він назвав Саакашвілі також "негідником і покидьком".

"Шулер з великої дороги, це приїжджий гастрабайтер. Він приїхав, щось спробував зробити, якісь ідеї, що не зайшли і зараз він намагається звинуватити у своїх проблемах когось іншого. Вибрав мене. Я не буду це терпіти. Тому, я кажу, що умовний товариш С, покажи, що ти можеш, ти в Україні вже показував у губернаторстві і зараз ти просто намагаєшся роздувати мильну бульбашку", — зазначив в інтервʼю чиновник.

Марченко зазначив, що Саакашвілі є "фейком", який "інформаційно підживлюється".

Вищезазначене інтервʼю було опубліковано в понеділок вдень, відповідь Саакашвілі дав вельми оперативно.

"З ним добре знайомі всі покривачі тіньових схем, скрутчики, директори конвертаційних центрів і всі, хто займається обкраданням українського бюджету", — зазначив Саакашвілі.

Роботу голови Мінфіну Саакашвілі оцінив як "вкрай паскудну". Він пообіцяв докласти зусиль для того, щоб голову відомства звільнили.

"Я не розумію, чому його терпить Президент Зеленський. Наявність такого субʼєкта повністю компрометує Президента України й Адміністрацію Президента. Я вже говорив це Президенту Зеленському та буду повторювати знову", — написав Саакашвілі.

Примітно, що в тому ж інтервʼю "Лівому берегу" Марченко заявив, що його колега — міністр охорони здоровʼя України Максим Степанов — "поводиться, як персонаж з "12 стільців".

"Вранці гроші — ввечері стільці, увечері гроші — вранці стільці, але гроші вперед". Ось так і Степанов. У нього завдання забюджетизуватися максимально, користуючись тим, що в нас ковід, люди вмирають, і потім на цій риториці вирішувати проблеми", — заявив Марченко.

До цього стало відомо, що парламент незабаром може повернутися до розгляду питання про відставку міністра фінансів Сергія Марченка. Про це, зокрема, говорять в оточенні голови виконавчого комітету реформ Саакашвілі і джерела комітету ВР з питань фінансів.

Журналісти нагадують, що Марченко і раніше був помічений у сумнівних схемах. Зокрема, йому приписували причетність до розробки спеціальних умов для роботи "Української національної лотереї", до якої був причетний екс-народний депутат Олександр Третьяков.