"Тема відставки Степанова в Офісі президента не порушувалася", — Тимошенко

відставка степанова, тимошенко про відставку степанова
Фото: скриншот

За словами заступника Єрмака, якби таке рішення було, то воно б вносилося до Верховної Ради відкрито.

Заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко заявив, що в них не порушувалося питання про відставку міністра охорони здоров'я Максима Степанова. Про це він розповів в ефірі "Україна 24".

За його словами, міністр продовжуватиме працювати. А якщо його і буде вирішено відправити у відставку, то це буде зроблено відкрито.

"Міністр охорони здоров'я працює. ... Якщо захочуть відправити у відставку якогось міністра — це буде виноситися відкрито до Верховної Ради. А депутати прийматимуть рішення згідно з наданням Кабінету міністрів або з того, що депутати ініціюють такий привід. Наразі про це не йдеться", — розповів Тимошенко.

Народний депутат Ірина Верещук у коментарі Цензор.Нет заявила, що заява про відставку Степанова навряд чи буде розглядатися. Немає кандидатур.

Голова комітету Ради з питань здоров'я нації Михайло Радуцький повідомив, що ніяких документів до них у комітет про відставку Максима Степанова не надходило.

"До комітету від Разумкова не надходило жодної постанови про звільнення або призначення (міністра охорони здоров'я.). Від прем'єр-міністра звернення також не надходили. Тому я не знаю, про що ви питаєте", — повідомив нардеп.

Нагадаємо, що народний депутат Гончаренко писав у себе в Телеграма, що нібито готова відставка міністра охорони здоров'я Максима Степанова. При цьому, як заявив Стефанчук, у Кабміні планують змінити двох міністрів. Один з них — це в.о. міністра енергетики Юрій Вітренко, а другого він відмовився називати.