"Мама завжди поруч". Зеленський привітав українців з Днем матері

Зеленський з матір'ю і сім'єю, день матері, привітання, сім'я, колаж
Фото: Telegram / Zelenskiy Official | Зеленський з матір'ю і сім'єю

Президент заявив, що найщасливішими людьми є ті, хто знають "двох мам — свою і своїх дітей".

Президент України Володимир Зеленський в неділю, 9 травня, розмістив на своєму каналі в Telegram лист, в якому привітав громадян України з Днем матері.

"Щороку у другу неділю травня ми відзначаємо в Україні День матері! Мама — це найближча людина, який завжди поруч — з народження і фактично під час усіх наших кроків", — зазначив глава держави.

Зокрема, вважає президент, мати знаходиться поруч з людиною, навіть коли вона тільки вчиться ходити, коли починає ходити в школу і закінчує навчання в ній. Ці кроки президент назвав цінними.

"Важливих (кроків, — Фокус). Коли долаємо шлях освоєння професії. Щасливих. Коли вступаємо в шлюб, щоб йти в глибоку старість з коханою людиною. Хвилі. Коли встановлюємо рекорд, намотуючи кола під пологовим будинком в очікуванні народження дитини", — зазначив глава держави.

За словами Зеленського, мати поруч з нами навіть тоді, коли ми самі перебуваємо на великому фізичному відстані від неъ, оскільки "її материнське серце за тисячі кілометрів відчуває, чи всі з нами в порядку". Він зазначив, що "мати не тільки дарує людям життя, а й робить її безпечим, здоровим, комфортноим, щасливоим, цікавоим, розвиваючим, пізнавальним та дуже-дуже смачним".

Також, за словами президента, мати дарує людям "незвичайну суперсилу", оскільки завжди вислухає, зрозуміє, пробачить і знайде знайде слова, якими підтримає в потрібний момент.

"Завжди в тебе вірить. І завжди тебе любить. Навіть коли ти дуже зайнятий, а насправді — безсовісний, забув подзвонити. І, напевно, найщасливіша людина — той, який в житті знає двох кращих мам. Свою маму. І маму своїх дітей. Тому я можу сказати, що я — найщасливіша людина на землі. Завдяки вам, моя люба мама Римма і моя кохана дружина Олена. Обидві — Володимирівни. Обидві — нескінченно улюблені, Обидві — кращі в світі ", — резюмував глава держави .

Примітно, що в цьому році День матері та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відзначаються в один день — 9 травня. Раніше Зеленський вже привітав з цією датою українців, у своєму відео він висловив надію, що "героїзм наших предків дасть силу новому поколінню українських військових".

Також повідомлялося, що президент Білорусі Олександр Лукашенко привітав українців з 9 травня. Політик вважає, що Білорусі і Україні потрібно "поважати один одного" і "співпрацювати" в пам'ять про втрати у Другій світовій війні.