Звільнення Степанова: міністр стверджує, що заяв на відставку не писав (відео)

степанов, максим степанов, мінохоронздоров'я, міністр
Фото: tk.media | Максим Степанов

Глава МОЗ переконаний, що реформи мають бути реалізовані "професіоналами, а не підганятимуться під політичну кон'юнктуру".

Глава МОЗ Максим Степанов заявив, що не писав заяв про звільнення. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

"Рік тому я взяв на себе відповідальність за всю медичну систему в країні, лікарів, медиків і пацієнтів. Боровся за високі зарплати, за розвиток медичної галузі, за життя кожного українця", — повідомив міністр.

За його словами, поряд з професіоналізмом, "не може бути місця політичній доцільності та конʼюнктурі".

"Лікар і пацієнт, а не бюрократ і політик, повинні вирішувати, куди рухатиметься медицина в Україні. Чи програна битва? Ні. Все тільки починається", — вважає Степанов.

У відеоролику міністр заявив, що "закривати очі на те, як руками політичних сил з низьким рейтингом знищується медична система і лікарів знову намагаються загнати в стійло" він не буде.

Нагадаємо, раніше зʼявилася інформація, що Кабмін можуть покинути відразу три міністри. Називаються прізвища міністра охорони здоровʼя Максима Стпанова, міністра інфраструктури Владислава Криклія і міністра економіки Ігоря Петрашка.

За словами нардепа від фракції "Слуга народу" Олексія Устенка, інших кандидатів на заміну Степанова, крім головного санітарного лікаря Віктора Ляшка, немає.

Сам Максим Степанов 7 травня прокоментував збір підписів у Верховній Раді за його відставку.

"Народні обранці за рік досягли своєї мети. Я рік боровся з COVID-19, вони рік збирали підписи. Нарешті зібрали", — заявив міністр.