Арахамія розповів, які "виклики" стоять перед майбутнім главою МОЗ (відео)

Арахамія, Ляшко, кандидатура, МОЗ, вимоги,
Фото: колаж Фокус | Арахамія та Ляшко

Нового керівника відомства, стверджує нардеп, чекає шестимісячний випробувальний термін.

Партія "Слуга народу" висуватиме на посаду глави Міністерства охорони здоров'я кандидатуру головного санітарного лікаря України Віктора Ляшка.

Про це після голосування за відставку Максима Степанова нагадав у кулуарах парламенту керівник фракції "Слуга народу" у Верховній раді України Давид Арахамія, повідомляє Україна 24.

За його словами, головними викликами для нового глави МОЗ стане "прискорення і налагоджений процес вакцинації населення, введення паспортів вакцинації, вирішення нагальних питань медичної системи і введення страхової медицини".

Також Арахамія повідомив, що для нового міністра встановлений так званий "випробувальний термін", який становить півроку.

Коментар Давида Арахамії

Нагадаємо, у вівторок, 18 травня, Верховна Рада України відправила у відставку міністра охорони здоров'я Максима Степанова. За це рішення проголосували 292 нардепи.

Перед цим депутати відправили у відставку міністра економіки Ігоря Петрашка та міністра інфраструктури Владислава Криклія.

Також повідомлялося, що фракція партії "Слуга народу" в парламенті затвердила кандидатуру Олександра Кубракова на посаду міністра інфраструктури, Олексія Любченка на пост першого віце-прем'єр-міністра — міністра економіки та Віктора Ляшка на посаду голови МОЗ.