"Нові обличчя" у владі вже постаріли, а Тимошенко при владі не буде, — Зеленський

пресконференція Зеленського 2021
Фото: Скриншот

Президент каже, що команда, яка прийшла разом з ним — "вже з досвідом". Крім того, стверджує український лідер, ні у Тимошенко, ні у Гройсмана за його каденції не буде великих посад.

Президент України Володимир Зеленський прокоментував запитання журналіста про останні опитування соціологів про падіння запиту на "нові обличчя" у владі. Про це він повідомив на прес-конференції.

"Нові обличчя вже постаріли, вони вже з досвідом", — каже президент.

Крім того, за його словами, ні Юлії Тимошенко, ні Володимира Гройсмана за його каденції на великих посадах не буде.

Зазначимо, на попередній прес-конференції український лідер скаржився на "кадровий голод" в країні і нарікав, що йому повідомляли про запропоновані кандидатури, що вони пов'язані з кимось із олігархів.

"У нас кадровий голод в країні. Я не можу знайти хорошого міністра культури. Ми зараз шукаємо з прем'єром. Нам дуже важко знайти міністра освіти. Нам дуже важко знайти міністра енергетики. Кого б ми не запропонували на пост міністра енергетики, нам відразу говорять, що це людина Ахметова, Коломойського чи Пінчука", — сказав тоді Зеленський. Також президент поскаржився, що не може знайти людей, "які були б і професіоналами і чистими".