Кричав на мера в гучномовець: під Харковом "буйного" депутата заспокоювала поліція (відео)

Денис Штейман, Валерій Марченко, скандал, ізюмський міськрада, харківська область
Фото: Скріншот | Денис Штейман входить в місцеву фракцію "Опозиційна платформа — за життя"

Інцидент стався на сесії міськради. Депутат, який не один раз був фігурантом скандалів, на час заблокував роботу своїм колегам.

В Ізюмській міській раді (Харківська область) стався черговий скандал за участю депутата від фракції "Опозиційна платформа — За життя" Денисом Штейманом.

Депутат з'явився на сесію міськради з гучномовцем, хоча в залі в кожного з них є мікрофон, прикріплений до робочого місця. В якийсь момент Штейман підійшов до президії, де перебував мер Валерій Марченко, і почав кричати на нього в гучномовець.

Ситуація тривала якийсь час, мер намагався при цьому вести сесію. Коли стало зрозуміло, що нормально працювати не вийде, були викликані співробітники поліції. Правоохоронці попросили Штеймана поводитися не так шумно.

Варто зазначити, що Штейман нерідко влаштовує скандали в місцевій міськраді. Так, у січні він став одним з учасників масової бійки під час сесії, під час якої мера міста повалили на підлогу.

Нагадаємо також, що в Харкові 7 травня депутат міської ради від "Слуги народу" Андрій Тимчук, який також є колишнім чоловіком чинної глави Харківської ОДА Айни Тимчук, влаштував бійку з одним із місцевих підприємців.

Нагадаємо, в Черкасах, на території розважального центру "Бочка" нібито сталася бійка між членом фракції "Слуга народу" Олегом Арсенюком і місцевим жителем Андрієм Ковпаком. Згідно з повідомленням екс-генпрокурора Юрія Луценка, опитаний співробітниками МВС Ковпак розповів, що спостерігав конфлікт між адміністратором закладу й Арсенюком, у процесі якого народний депутат, вже після обіду з нагоди річниці аварії на ЧАЕС, нібито почав протестувати проти припинення роботи закладу та вимагав, щоб гостей продовжували обслуговувати.