"Українські артисти, які їздять заробляти в Росію — не українці", — Олег Скрипка

Олег Скрипка, Воплі Відоплясова, скрипка, українці, Україна, українські артисти, росія, не українці, резиденти, рф
Фото: krainamriy.com | Олег Скрипка

Пісні групи Скрипки є на російському майданчику "Яндекс.Музика", яка платить правовласникам за прослуховування треків.

Український музикант і фронтмен гурту "Воплі Відоплясова" Олег Скрипка в інтервʼю виданню kp.ua заявив, що не вважає "українцями" тих виконавців, які їздять виступати в Росію і виконують пісні російською.

"Я вважаю українськими тільки тих артистів, які україномовні. Є українці, які дійсно співчувають Україні, допомагають, вони можуть бути навіть не етнічними українцями, не мати нашого паспорта. А є ті, хто їздять в Росію. Нехай заробляють, але для мене вони не є українцями, вони просто резиденти України, вони не розмовляють українською, вони не знаходяться в світогляді українців, вони не живуть в українському світі", — сказав Скрипка.

Артист заявив, що такі люди живуть в "патернах і постсовках" і їх варто "ізолювати".

"Це резиденти України, це не українські артисти. Це люди, які живуть на цій території, але вони не українці", — сказав Скрипка.

Він підкреслив, що це його особисте бачення. Втім, пізніше в розмові Скрипка зазначив, що хоч і не вважає, що українським артистам варто співати російською, проте агресії до них він не відчуває.

Варто зазначити, що композиції гурту "Воплі Відоплясова" розміщені на російській платформі "Яндекс.Музика", яка платить правовласникам за прослуховування треків. Цікаво також, що туди контент може потрапляти тільки з дозволу власне артистів.

У квітні 2021 року на цьому майданчику зʼявився свіжий реліз групи Скрипки, який називається "Ми ростем".

Олег Скрипка, Воплі Відоплясова, яндекс.музика, скрипка, росія, рф, заробляє в росії, скрипка на яндекс музиці
"Воплі Відоплясова" на "Яндекс.Музиці"
Фото: скриншот

Нагадаємо, раніше Фокус писав про ТОП-10 українських зірок, які підкорили YouTube. Практично всі "хітові" пісні виявилися саме російською мовою.

Зазначимо, сьогодні, 28 травня, на сайті Фокуса зʼявилося інтервʼю солістки групи Go_A, яка цьогоріч представляла Україну та посіла 5 місце в загальному заліку.