"Ніяких доказів немає", — "слуга" про офшорний скандал Зеленського

Фото: Пресслужба президента

Нардеп Євгенія Кравчук стверджує, що офшорами десять років тому користувалися для того, щоб уберегти свій бізнес від можливого захоплення.

Related video

В "Слузі народу" прокоментували інформацію про офшорні рахунки президента Володимира Зеленського та зарахування на них десятків мільйонів доларів, починаючи з 2012 року. Ситуацію пояснила заступниця голови фракції СН і нардеп Євгенія Кравчук, йдеться у пресслужбі партії.

За словами Кравчук, йдеться про термін майже десятирічної давності, коли нинішній президент заробляв коміком, за чим спостерігала вся країна.

"…2012 рік, мова не про зараз, не про президента Зеленського, а про тоді ще Зеленського, який працював співвласником "Студії Квартал 95". Всі бачили, як він заробляв ці гроші, тому що це було фактично на очах всієї країни. Всі бачили продукцію: фільми, програми, які виходили на рейтингових каналах, за інтелектуальну працю якраз і виходили гонорари", — прокоментувала заступниця голови фракції.

Нардеп стверджує, що у ті часи багато компаній переводили свій бізнес в офшори і не тільки для того, щоб ухилитися від сплати податків.

"Більшість бізнесів користувалися іноземними юрисдикціями не тільки для того, щоб якісь речі з податками робити, а для того, щоб убезпечити свій бізнес від якихось захоплень, оскільки це буде юрисдикція інша, правова. Президент Зеленський, коли вступав на свою посаду, він виходив з компаній. Це зафіксовано в деклараціях. Щодо питання журналістки, чи отримував якісь дивіденди, все відображено в декларації", — повідомила Кравчук.

Представниця СН підкреслила, що Зеленський у 2012 році ще не був політиком.

"До політики ще було трохи менше, ніж 10 років", — зазначила Кравчук.

Нагадаємо, до цього розслідування Pandora Papers коментував заступник глави Офісу президента Михайло Подоляк. За його словами, в розслідуванні представлена інформація, яка вже використовувалася опонентами під час виборчої кампанії у 2019 році.