У Зеленського окреслили основні завдання Резнікова в Міноборони

Міноборони, ЗСУ, Олексій Рєзніков, армія, військовослужбовці
Олексій Резніков

Новий міністр має зайнятися питанням забезпечення армії та покращенням матеріальної сторони військовослужбовців.

Related video

Новопризначений міністр оборони Олексій Резніков місяць не спілкуватиметься з представниками ЗМІ, щоб ознайомитись із роботою відомства та провести його повний аудит. Про це заявив речник президента Сергій Нiкiфоров в ефірі телеканалу "Дом".

В Офісі президента вважають, що основне завдання Резнікова на найближчий термін це зрозуміти, як функціонує Міноборони.

"А потім — забезпечення армії. Мені здається, президент саме таке завдання ставив, щоб український військовослужбовець був взутий, одягнений, щоб він харчувався добре, щоб у нього було матеріальне забезпечення хороше, конкурентні зарплати — про це пан Резніков говорив у Верховній Раді при голосуванні за його кандидатуру", — додав Нiкiфоров.

Олексія Резнікова призначили на посаду міністра оборони 4 листопада. Це була ініціатива президента Володимира Зеленського. Вже в день свого призначення Резніков повідомив, що оборонний бюджет має стати бюджетом боєздатної армії, а не бюджетом утримання та проїдання.

Також Резніков заявив, що його завданням буде продовження співпраці з Великою Британією, США, Польщею та іншими міжнародними партнерами в оборонній сфері.Зазначив новопризначений міністр i важливість забезпечення безпеки у Чорному морі.

Ще Резніков додав, що Міноборони має взаємодіяти з Генштабом, а не конкурувати, як було прийнято вважати. Чиновник запланував зустрічі з кожним заступником міністра, головою Генштабу Валерієм Залужним та всіма високопосадовцями в МО.