Російський пропагандист Пегов заявив, що потрапив до Придністров'я через Україну (фото)

Семен Пегов, проект wargonzoo, wargonzoo, пегов в Україні, Одеса Пегов, миротворець пегов
Фото: Twitter | Пегов знаходиться в базі "Миротворця" за відвідування ОРДЛО

Російський журналіст стверджує, що прибув до Придністров'я "таємними шляхами". Мабуть, він їхав Одесою, де сфотографувався з маршруткою.

Related video

Російський військовий журналіст Семен Пегов, автор Telegram-каналу War Gonzo, потрапив до Придністров'я через територію України. Про це він написав у себе у Twitter.

"Проект wargonzoo по дорозі до Придністров'я. Щоб дістатися до цього куточку Російського Світу довелося провернути цілу спецоперацію", – наголосив воєнкор.

У серії твітів Пегов навів подробиці подорожі. Сфотографуватися на тлі одеської маршрутки, яка прямує до ринку "Привоз", йому вдалося завдяки "патологічній корумпованості українців".

"Обмежусь натяками. Паталогічна корумпованість українців, як і раніше, творить дива. Тож чекайте ексклюзивних репортажів вже зовсім скоро", – анонсував він.

Сам кореспондент зізнається, що приїхав у Придністров'я "манівцями та секретними шляхами".

"Оскільки диппаспорта у мене немає, а надії на те, що молдавські спецслужби будуть до мене поблажливі, зовсім ніякий — добирався до Придністров'я манівцями і секретними шляхами. Палити маршрут не буду, нагоді ще не раз", — підсумував він.

Трохи згодом користувач Twiter під ніком Necro Mancer викрив Пегова у брехні. За його інформацією, фото пропагандист зробив у Кишиневі.

Кишинів, вокзал Кишинів, Пегов у Кишиневі Fullscreen
Пегов міг зробити фото на вокзалі Кишинева

"До України він, найімовірніше, і на гарматний постріл не підходив", — написав він.

Зазначимо, що Пегов знаходиться у базі "Миротворця" за проникнення на тимчасово окуповану територію України на Донбасі.

"Співпраця з проросійськими терористичними організаціями. Участь у пропагандистських заходах Росії (країна-агресор). Провокатор", — йдеться у його картці на сайті.

Фокус попросив Держприкордонслужбу України прокоментувати, як Пегов опинився в Одесі.

Навіщо Пегов поїхав у Придністров'я?

Незважаючи на складний маршрут, Пегову все ж таки вдалося потрапити в "республіку". Журналіст уже заглянув у гості до чинного президента регіону Вадима Красносільського.

"Знайшли багато спільних тем для розмови… Лідер Придністров'я здався мені щирим прихильником ідей Російського Світу та людиною, яка бачить майбутнє своєї країни тісно пов'язаною з Росією", – зауважив він.

Сьогодні у Придністров'ї обирають нового главу. У бюлетенях лише два зареєстровані кандидати – Красносільський та мешканець села Гиртоп Григоріопольського району Сергій Пинзар.

вибори президента, вибори у Придністров'ї, Придністров'ї, Вадим Красносільський, голова Придністров'я Fullscreen
Жителям Придністров'я дали вибір між двома кандидатами

Порогу явки виборців нема, попередні результати оголосять завтра, 13 грудня.

Минулого разу главу Придністров'я обирали 11 грудня 2016 року. Тоді Красносільський у першому турі набрав 62,23% та переміг. Його головний суперник Євген Шевчук набрав 27,38% голосів.

Нагадаємо, що президент Молдови Майя Санду вимагала вивести російських військових із Придністров'я.