Australian Open під загрозою: 47 тенісистів опинилися на карантині

Australian Open
Фото: Campaign Brief

У тому числі й українська тенісистка Еліна Світоліна

Related video

Один з найбільших і найпрестижніших тенісних турнірів у світі під загрозою зриву через пандемію коронавірусу. 47 тенісистів опинилися на карантині. Про це пише CNN.

На двох чартерних рейсах із США до Австралії, якими летіли спортсмени, були підтверджені два позитивні результати на COVID-19. Один з хворих — пілот, другий — пасажир. І 24 тенісисти були змушені відправитися на карантин.

Також коронавірус виявили у пасажира рейсу з Абу-Дабі. Там 13 січня завершився черговий тенісний турнір, тому 23 спортсмени опинилися на одному літаку. Тепер вони також на самоізоляції, як і інші пасажири.

Australian Open Fullscreen
Тенісисти прибувають в Мельбурн

Усі 47 тенісистів не зможуть залишати свої номери в перебігу двох тижнів і до тих пір, поки не здадуть тест на коронавірус і він не виявиться негативним. В іншому випадку, їх, звичайно, до турніру не допустять.

Французька тенісистка Алізі Корне, яка зараз перебуває в Мельбурні, але не летіла ні в одному з літаків, назвала ситуацію "божевільною".

"Незабаром половині гравців Australian Open доведеться ізолюватися. Тижні і тижні практики, важкої роботи будуть витрачені даремно через одну людину, хворого на коронавірус, який летів у напівпорожньому літаку. Вибачте, але це безумство", — написала вона в соцмережах.

Australian Open Fullscreen
Тенісисти прибувають в Мельбурн

Спочатку планувалося, що турнір Australian Open стартує в січні, однак тепер його перенесли на початок лютого.

На карантині опинилася й українська тенісистка Еліна Світоліна. Вона вже написала, що їм дозволяють залишати готельний номер заради коротких тренувань, але цього явно недостатньо.

"Це досить специфічний досвід. Поза кімнатою в готелі можна перебувати 5 годин: 2 години тенісу, 2 години фізпідготовки, 1 година на те, щоб поїсти. 2 тижні треба буде нікуди не виходити", — так описала Світоліна умови ізоляції.

Новак Джокович, Australian Open Fullscreen
Новак Джокович в Австралії

Пощастило Новаку Джоковичу, Рафаелю Надалю і Серені Вільямс: вони летіли іншими рейсами, не в Мельбурн, а в Аделаїду, і уникли двотижневого карантину, оскільки в їхніх літаках хворих не було.