"Там є кров і розбиті обличчя": Берінчик розповів, чому захотів побитися на кулаках (відео)

Денис Беринчик, Артем Лобов, Кулачний бій, Кров, Гроші, Розбиті обличчя
Фото: iSport | Денис Берінчик (ліворуч)

Український боксер пообіцяв уболівальникам, що "влітку настане бал розбитих облич".

Непереможний український боксер-легкоатлет Денис Берінчик розповів, чому захотів провести бій на голих кулаках із колишнім бійцем UFC, російським ірландцем Артемом Лобовим.

Про майбутній бій він говорив у програмі Від душі в душу.

"Чому вибрав бій на голих кулаках? Це про їх величність гроші, це про його величність стиль вуличних боїв. Божевільний андерграунд. Там, де є кров, видовище, розбиті обличчя. Влітку настане бал розбитих облич. Це нова сходинка, це велика відповідальність. Це дуже страшно, насамперед. Спортивний страх, спортивний інтерес", — сказав Берінчик.

Боксер розповів, що вже обговорив майбутній поєдинок зі своїм суперником Артемом Лобовим.

"Як готуюся до зустрічі з Лобовим? Ми нещодавно тільки афішували дату, поговорили, обговорили вагову категорію", — сказав Берінчик.

Він зазначив, що кулачний бій це новий виклик для нього, і майбутні три місяці він присвятить себе підготовці.

"Зовсім все інше, інший вид спорту. Треба перебудуватися за ці три місяці... Зараз зміцнюю свою команду різними спортсменами, які представляють інші бойові мистецтва... Буде багато води, багато води і будемо багато готуватися. Налаштовуюся на важку роботу", — сказав Берінчик.

Дивіться на 2 хв. 30 сек. (на відео присутня ненормативна лексика)

Зазначимо, про майбутнього суперника Берінчика Артема Лобова відомо, що він виступав у змішаних єдиноборствах у напівлегкій і легкій вагових категоріях, а також, що дружить зі знаменитим ірландським бійцем Конором Макгрегором. Лобов народився в Росії, але має ірландське громадянство.

Нагадаємо, раніше Денис Берінчик заявив, що планує зустрітися в рингу з абсолютним чемпіоном світу Теофімо Лопесом у 2022 році.