Проведення матчів Євро-2020 з глядачами підтвердили у восьми країнах

Євро-2020, футбол, міста, країни, матчі, глядачі
Фото: УЕФА | Євро-2020

Ще чотири міста повинні визначитися з цим питанням до 19 квітня.

Проведення чемпіонату Європи з футболу з глядачами на стадіонах затверджено у восьми містах.

Як повідомляє прес-служба УЄФА, залежно від міста, заповнюваність стадіонів складе від 25 до 100%.

"Вісім приймаючих країн підтвердили місткість своїх стадіонів, грунтуючись на своїх прогнозах щодо ситуації з коронавірусом", — сказано у повідомленні.

Так, Санкт-Петербург (РФ) підтвердив 50% заповнюваність арени. У Будапешті (Угорщина) готові до повної заповнюваності стадіону глядачами, якщо на них будуть маски і рукавички.

Баку (Азербайджан) підтвердив заповнюваність своєї арени на 50%, уболівальникам доведеться пред'явити негативний результат тесту на коронавірус.

Амстердам (Нідерланди), Бухарест (Румунія), Копенгаген (Данія) і Глазго (Шотландія) підтвердили заповнюваність на 25-33%.

Лондон (Великобританія) заявив про готовий до мінімальної місткості у 25% для трьох групових матчів і матчу 1/8 фіналу, сподіваючись збільшити її до півфіналів і фіналів.

Зі свого боку, Мюнхен (Німеччина), Рим (Італія), Більбао (Іспанія) і Дублін (Ірландія) повинні надати додаткову інформацію про свої наміри до 19 квітня.

Нагадаємо, Євро-2020 відбудеться у 2021 році у 12 містах Європи. Він повинен був пройти у 2020 році, проте був перенесений через пандемію. Всі приймаючі турнір міста підтвердили свою готовність організувати матчі у 2021 році.

Раніше в УЄФА вирішили не відмовлятися від формату проведення Євро-2020, він відбудеться з 11 червня по 11 липня 2021 року у 12 містах Європи, як було раніше заплановано.