ФК "Карпати" запропонував допомогу з вакцинацією своїм уболівальникам

ФК Карпати, Вакцинація, Уболівальники, Щеплення
Фото: Facebook/ФК Карпаты

Кожен бажаючий зробити щеплення за рахунок клубу зможе також привести з собою двох родичів у віці від 65 років.

Футбольний клуб "Карпати" (Львів) запропонував допомогу з вакцинацією від коронавируса своїм уболівальникам.

Про це повідомляється на сторінці клубу в Facebook.

Футболісти, адміністрація команди і тренерський штаб самі зроблять щеплення за пропозицією Департаменту охорони здоров'я Львівської ОДА, щоб продемонструвати важливість і безпеку вакцинації.

"Зараз в Україні існує велика проблема з сприйняттям суспільством вакцинації в цілому і конкретно вакцини CoviShield. В основному це стосується літніх людей, які знаходяться в групі найвищого ризику. Тому ми проводимо вакцинацію в першу чергу для ветеранів" Карпат "і батьків гравців, штабу, персоналу клубу ", — йдеться в заяві клубу.

Бажаючі вакцинуватися вболівальники команди зможуть записатися на щеплення на сторінці "Карпат" на Patreon. Також, кожен з них зможе привести з собою двох родичів у віці від 65 років.

"Карпати" закликають всіх вакцинуватися і переконувати своїх близьких в необхідності цієї процедури. Тільки так ми можемо зупинити цю жахливу хворобу, яка забрала життя понад 35 тисяч українців і продовжує це робити. Бережіть себе і будьте відповідальними перед іншими ", — додали в клубі.

Нагадаємо, у Франції хочуть перетворити головний стадіон країни Stade de France в найбільший центр вакцинації від COVID-19.