Підкорили Москву!: українські важкоатлети виграли в столиці РФ медальний залік чемпіонату Європи

Важка атлетика, Москва, Збірна України, Перемога, Дмитро Чумак

Українці завоювали 4 золотих, 1 срібну та 1 бронзову медалі.

Збірна України з важкої атлетики тріумфально завершила в Москві чемпіонат Європи-2021, вигравши медальний залік.

Про це повідомляє iSport.

В активі нашої команди 4 золотих, 1 срібна та 1 бронзова медалі.

"Золото" для нашої країни завоювали Каміла Конотоп, Ірина Деха, Аліна Марущак і Дмитро Чумак,

Анастасії Лисенко дісталося "срібло", а Дмитру Вороновському — "бронза".

Відзначимо, Дмитро Чумак переміг у ваговій категорії до 109 кг. Він став кращим в поштовху (226 кг) і в сумі двоборства (407 кг). У ривку українець показав четвертий результат — 181 кг. Вага до 109 кг є олімпійською, тому цей результат буде врахований в олімпійській кваліфікації.

Важка атлетика, Москва, Збірна України, Перемога, Дмитро Чумак Fullscreen
Дмитро Чумак

Поряд з Україною, в п'ятірку кращих збірних Європи також потрапили Болгарія, Вірменія, Грузія і Румунія.

Нагадаємо, український важкоатлет Дмитро Чумак після перемоги на чемпіонаті Європи 2021 року, який проходив в Москві, опублікував на сторінці в Instagram пост, в якому процитував рядки з пісні групи "Ленінград" авторства Сергія Шнурова: "Вчора приснився сон прекрасний — Москва згоріла повністю ".