Олександр Гвоздик: Я не думаю над відновленням кар'єри, але "ніколи не говори ніколи" (відео)

Олександр Гвоздик, Бокс, Відновлення кар'єри, Фінансові умови
Фото: iSport | Олександр Гвоздик

Колишній чемпіон світу в напівважкій вазі заявив, що на сьогоднішній день немає умов, які змусили б його повернутися на ринг.

Колишній чемпіон світу за версією WBC в напівважкій вазі Олександр Гвоздик розвіяв чутки про своє можливе повернення на ринг, заявивши, що зараз не думає про відновлення кар'єри.

Про це колишній боксер розповів в ефірі YouTube-каналу Luckypunchnet.

Чутки про можливе повернення українця з'явилися після того, як він у себе в Instagram залишив запис, на якому висловився про можливий бій проти британця Сміта після його перемоги над росіянином Власовим.

"Привітання Джо Сміту. Дехто обіцяв мені бій з переможцем. Подивимося", — написав тоді Гвоздик.

Але, як зʼясувалося, це був просто жарт.

"Цей допис якоюсь мірою — більше як жартівливий стьоб. Я прекрасно знаю, як працює цей спорт, і як працює цей бізнес. Я знаю реалії в моїй вазі, і зокрема для мене. Я розумію, що це такий гумор, адже мені ніхто зараз бій зі Смітом не зробить. Тож я вирішив пожартувати над тими, хто так говорив. Не можу сказати, що я шукаю цей бій, але в будь-якому випадку, я завжди відкритий до переговорів", — прокоментував ситуацію Гвоздик.

Він назвав умову, через яку готовий повернутися на ринг.

"Давайте бути реалістами: на сьогоднішній день умови, щоб я повернувся такі, що мені ніхто ніколи в житті не дасть навіть третю частину цих умов. Якщо глядачеві потрібна сенсація — це повинно бути гідним фінансової винагороди", — сказав Гвоздик.

І все ж, надія, що любителі боксу знову побачать Олександра в рингу, залишається.

"Давайте я залишу інтригу з приводу свого повернення. Зараз же я не розглядаю таку можливість, але ніколи не говори ніколи", — сказав Гвоздик.

Нагадаємо, Олександр Гвоздик провів останній бій на професійному рингу 18 жовтня 2019 року. Тоді він програв росіянину Артуру Бетербієву поєдинок за чемпіонський титул за версіями WBC й IBF. Незабаром після цього Гвоздик заявив, що завершує свою кар'єру.