Мессі загрожує штраф 60 тис. євро за вечерю з командою у себе вдома

Ліонель Мессі, Барселона, Вечеря, Штраф, Каталонія, Футбол
Фото: iSport | Ліонель Мессі

У Каталонії зараз діє обмеження, згідно з яким в одному приміщенні можуть перебувати не більше шести осіб, які не живуть разом.

Нападник "Барселони" Ліонель Мессі може заплатити значний штраф 60 тис. євро, після того як запросив команду разом повечеряти у себе вдома.

Про це повідомляє OK Diario.

Причина цього полягає в тому, що в Каталонії зараз діє обмеження, згідно з яким в одному приміщенні можуть перебувати не більше шести осіб, які не живуть разом. Розмір приміщення, при цьому, не має значення.

У Мессі вдома на вечері були присутні, як мінімум, 15 осіб. Тепер, якщо дії лідера "Барселони" будуть розцінені як порушення коронавірусних правил, йому доведеться заплатити значний штраф.

Власне в клубі вважають, що футболісти не порушували ніяких правил, тому що й так майже завжди знаходяться разом, чи на полі під час гри, на тренуванні або в роздягальні.

Мессі вирішив організувати спільну вечерю, щоб підтримати командний дух перед важливими іграми.

Нагадаємо, головний тренер київського "Динамо" Мірча Луческу заявив, що для Мессі настав час покинути "Барселону". "Мессі — мовчазний хлопець. Звідси і починаються проблеми. Всі невдачі "Барселони" лягають на плечі Мессі. Думаю, йому пора йти", — сказав він.