ФК "Львів" продовжив контракт із головним тренером Безсмертним

Анатолій Безсмертний, ФК "Львів", УПЛ, чемпіонат України з футболу, футбол
Фото: ФК "Львів" | Анатолій Безсмертний

Безсмертний очолив команду в березні 2021 року. З ним львів'яни вибралися з останнього рядка в таблиці й завершили сезон шестиматчевою безпрограшною серією.

У Львові відбулася зустріч президента ФК "Львів" Богдана Копитко та головним тренером команди Анатолієм Безсмертним.

За підсумками переговорів, керівництвом клубу було ухвалене рішення про підписання довгострокового трудового договору з тренерським штабом 52-річного фахівця, повідомляє прес-служба ФК "Львів". Сторони дійшли згоди та підписали контракт терміном на три роки.

Безсмертний очолив команду на початку березня 2021 року. Під його керівництвом львів'яни вибралися з останнього рядка в турнірній таблиці, здобули гучну перемогу над "Шахтарем" (3:2) і завершили чемпіонат безпрограшною серією із шести матчів (4 перемоги і 2 нічиї).

"Саме Анатолій Безсмертний є тією людиною, з якою "Львів" повинен рости і розвиватися в майбутньому", — наводить слова президента клубу Богдана Копитко прес-служба клубу.

Нагадаємо, що на посту головного тренера Анатолій Безсмертний змінив Віталія Шумського, який запам'ятався тим, що потрапив у мовний скандал. 20 лютого під час матчу ФК "Львів" і ФК "Колос", який проходив у Львові, на 67-й хвилині поєдинку рефері продемонстрував жовту картку наставнику "золотих левів" Віталію Шумському. За словами Шумського, він підійшов до четвертого судді, щоб сказати йому щось з приводу гри, однак той відповів йому російською. Коли наставник запитав, чому той не говорить з ним державною мовою, той по рації сказав головному рефері, щоб йому дали жовту картку.

Раніше про продовження контрактів із лідерами оголосила луганська "Зоря". Керівництво клубу підписало нові трудові угоди із захисником Віталієм Вернидубом і нападником Олександром Гладким. Обидва футболісти виступатимуть за "Зорю" ще один рік.