Світоліна пробилася в 1/4 фіналу великого турніру WTA (відео)

Еліна Світоліна, теніс, WTA
Еліна Світоліна

Українська тенісистка здолала представницю Іспанії Гарбінє Мугурусу в третьому раунді турніру WTA в Римі.

Перша ракетка України Еліна Світоліна здобула чергову перемогу на престижному турнірі WTA -1000 Internazionali BNL d'Italia, який проходить у Римі.

У третьому раунді українка впоралася з опором дворазової переможниці турнірів Великого Шолома Гарбінє Мугуруси. У першому сеті Світоліна лідирувала, але іспанці вдалося зрівняти рахунок — 4: 4. Втім, два наступних гейми залишилися за Світоліною — 6: 4.

Другий гейм більш благополучно складався для Гарбінє Мугуруси, вона вела з рахунком 2: 1, але українка проявила характер, вигравши п'ять геймів поспіль — 6: 2, оформивши перемогу в матчі з підсумковим рахунком 6: 4; 6: 2.

Матч тривав 1 годину і 17 хвилин. Світоліна реалізувала 88% брейк-поінтів, а Гарбінє Мугуруса — 80. Зазначимо, що це була 11-а зустріч Світоліної і Гарбінє Мугуруси. Наразі в активі української тенісистки 6 перемог, в іспанки — 5.

Наступною суперницею українки буде 19-річна польська тенісистка Іга Свьонтек, яка в минулому році виграла "Ролан Гаррос". У попередньому раунді вона розібралася з чеською тенісисткою Барбарою Крейчіковою — 3: 6; 7: 6; 7: 5.

Нагадаємо, що в попередньому раунді Світоліна перемогла американку Аманду Анісімову. Поєдинок тривав три сети, а у вирішальному Світоліна не змогла подати на матч за рахунку 5: 2, однак виправила ситуацію в наступному геймі.

Зазначимо, що українська тенісистка стартувала на турнірі з другого раунду, оскільки має статус п'ятої сіяної. Це дозволило Світоліній не брати участі в першому раунді. При цьому, у 2017 і 2018 роках українка святкувала перемогу на цьому турнірі. Призовий фонд турніру WTA -1000 Internazionali BNL d'Italia становить $ 1,835 мільйонів.