Малиновський забив м'яч і віддав гольову передачу в матчі проти "Дженоа"

Руслан Малиновський, Аталанта, Серія А

Український півзахисник допоміг "Аталанти" здобути перемогу в 37-му турі Серії А та продовжити боротьбу за срібні медалі

У 37-му турі італійської Серії А "Аталанта" в гостях здобула перемогу над "Дженоа" — 4: 3.

Одныэю з головних дійових осіб матчу став український півзахисник Руслан Малиновський. Вже на 9-й хвилині він віддав результативну передачу на Дувана Сапату, який відкрив рахунок в матчі. А на 26-й хвилині Малиновський забив і сам: цього разу вже Сапата віддав передачу на українця, якому залишалося лише влучити в порожні ворота з району 11-метрової позначки. До перерви "Аталанта" вела в рахунку з перевагою в три м'ячі: на 44-й хвилині відзначився Гозенс.

На початку другої половини гри господарі скоротили розрив у рахунку, завдяки м'ячу Шомуродова. Але вже через три хвилини гості забили четвертий м'яч, його автором став Пашаліч. На 57-й хвилині Малиновський залишив поле, а команда з Генуї почала скорочувати відставання. На 66-й хвилині рахунок 2:4 зробив македонський форвард Горан Пандєв, а за 5 хвилин до кінця основного часу дубль оформив Шомуродов — 3:4 у підсумку.

Таким чином, за тур до кінця чемпіонату Італії, "Аталанта" набрала 78 очок і збільшила свої шанси на другу позицію в підсумковій таблиці. На три очки менше і гра в запасі у найближчого переслідувача — "Мілана". Саме "россо-нері" будуть заключним суперником "Аталанти" в наступному турі чемпіонату Італії. Теоретичні шанси на друге місце зберігає і "Наполі", але для цього неаполитанцам потрібно перемагати "Фіорентину" і "Верону" і розраховувати, що "Мілан" програє "Кальярі" і виграє у "Аталанти" в останньому турі.