Український плавець Романчук став чемпіоном Європи з плавання (відео)

михайло Романчук, плавання, фото

Спортсмен прийшов першим у запливі на 1500 метрів, а його "золото" стало першою медаллю України на змаганнях.

Михайло Романчук став чемпіоном Європи у плаванні вільним стилем на чемпіонаті Європи з водних видів спорту в Будапешті. Він переміг у фінальному запливі на дистанції 1500 метрів.

Михайло Романчук, плавець, фото Fullscreen

У фіналі Романчук показав результат 14:39,89 хвилин. У найближчого його переслідувача, італійця Грегоріо Палтріньері, результат — 14:42,91 хвилин. Третім був також італієць Доменіко Ачеренца — 14:54,36.

результати, фінал, 1500 м, плавання, чемпіонат європи Fullscreen

Для українця це "золото" стало третім, завойованим на чемпіонатах Європи — в Глазго у 2018 році він виграв на 400 м і 800 м.

Романчук виграв першу медаль для України на нинішньому чемпіонаті Європи.

Чемпіонат Європи з водних видів спорту проходить з 10 по 23 травня в Будапешті. У минулому році ці змагання не змогли провести через пандемію COVID-19.

Перемога Михайла Романчука на етапі турніру International Swimming League в жовтні-2020

Нагадаємо, президент київського "Динамо" Ігор Суркіс звернувся до команди і вболівальників із привітаннями до завершення сезону, в якому столичний клуб виграв Суперкубок, Кубок і Чемпіонат України.

Українська тенісистка Катерина Козлова здобула перемогу в матчі першого кола великого турніру ITF в іспанському Ла-Бісбаль-дʼАмпурда.