Наречена гравця "Шахтаря" буде працювати ведучою телеканалів "Футбол 1/2/3" на Євро-2020

Дар'я Савіна
Фото: https://www.instagram.com/savinadasha | Дар'я Савіна

Дар'я Савіна — наречена захисника "Шахтаря" Валерія Бондаря. Вона буде ведучою програми "Великий Футбол" під час Євро-2020.

Директор телеканалів "Футбол 1/2/3" Олександр Денисов в авторській програмі "Денисов Time" на YouTube-каналі "Великий Футбол", розповів про те, як офіційний телетранслятор матчів Євро-2020 показуватиме цей турнір.

Зокрема, телетранслятори пропонують глядачеві сітку мовлення з декількома спеціальними проектами. Щоранку о 10:10 виходитиме проект "Highlight Show" з найголовнішими моментами попереднього ігрового дня, а вдень глядача очікує матч-центр, який отримав назву "Euro Non-Stop". Він супроводжуватиме матчі Євро-2020, які будуть показані в прямому ефірі.

Зазнає змін програма "Великий Футбол". Протягом Євро-2020 вона виходитиме у щоденному форматі о 00:00, а в студії підбиватимуть підсумки ігрового дня. Програма змінить свій формат: тепер в студії буде ведучий і два експерта, спеціально запрошений гість, а також ведуча, якою стала наречена захисника донецького "Шахтаря" Валерія Бондаря — Дар'я Савіна. Раніше вона працювала на іншому телевізійному проекті — "Футбольний формат" на телеканалі "Еспрессо".

Сама телеведуча вже оголосила про участь у проекті на своїй сторінці в Instagram:

Зазначимо, що в Instagram Савіної 178 тисяч підписників. Раніше вона була в стосунках з нападником київського "Динамо" Владиславом Супрягою, однак пара розлучилася, після чого Дарина почала зустрічатися з футболістом "Шахтаря" Валерієм Бондарем. У лютому пара оголосила про заручини.

При цьому Олександр Денисов зазначив, що журналістка телеканалів "Футбол 1/2/3" і дружина півзахисника "Манчестер Сіті" Олександра Зінченка Влада Седан також братиме участь у "Великому Футболі", але як кореспондент з табору національної збірної України.

Що стосується експертів, то у "Великий Футбол" повертається Віктор Вацко. Він працюватиме у парі з Міхалом Метревелі, Віктором Леоненком або В'ячеславом Шевчуком. Пари експертів будуть змінюватися щодня.

Нагадаємо, раніше президент УАФ Андрій Павелко розповів про те, як українським уболівальникам потрапити на матчі Євро-2020. За словами президента Української Асоціації Футболу, все залежить від рішення керівництва приймаючих країн, але підконтрольна йому організація готує присутність невеликої делегації українських уболівальників в Амстердамі за партнерською програмою УЄФА.