Михайло Романчук став дворазовим чемпіоном Європи з плавання

Михайло Романчук

Український плавець виграв друге золото на чемпіонаті Європи в Будапешті

Романчук став чемпіоном у плаванні вільним стилем на чемпіонаті Європи з водних видів спорту в Будапешті. Українець став кращим в запливі на дистанції 800 метрів. Раніше Романчук став чемпіоном на дистанції 1500 метрів, повідомляє Sportarena

У фіналі Романчук показав кращий результат — 7: 42,61. Українець випередив італійця срібного призера чемпіонату Європи Грегоріо Палтріньері, на 1,01 секунду.

Для Романчука сьогоднішнє "золото" стало четвертим в кар'єрі на чемпіонатах Європи.

Для збірної України це вже третя медаль у плаванні на чемпіонаті в Будапешті. Вчора, 21 травня, "срібло" на дистанції 50 метрів батерфляєм виграв Андрій Говоров.

Всього в активі України 14 медалей на чемпіонаті Європи з водних видів спорту: сім золотих, п'ять срібних і дві бронзові.