Українки на ЧЄ з кульової стрільби "перестріляли" росіянок і виграли золото

Олена Костевич, Поліна Колесникова, Юлія Коростильова

Українки виграли чемпіонат Європи з кульової стрільби, обігравши в фіналі турніру збірну Росії.

Жіноча збірна України з кульової стрільби в складі Олени Костевич, Поліни Колесникової та Юлії Коростильової завоювала "золото" на чемпіонаті Європи зі стрільби з пневматичного пістолета на дистанції 10 м, який проходить в Хорватії.

Про це повідомляє НОК України. У фіналі українки "перестріляли" росіянок — 17:11. Третє місце посіла збірна Сербії.

Зазначимо, що чемпіонат Європи в Осієку триватиме до 6 червня. На ньому також будуть розігрувати олімпійські ліцензії.

Раніше українка Конотоп виграла чемпіонат світу з важкої атлетики серед юніорів зі світовим рекордом. Конотоп дебютувала на дорослому рівні в 2021 році. Результат 212 кілограмів — повторення кращого результату в кар'єрі Конотоп у ваговій категорії до 55 кілограмів, її попередній рекорд на міжнародних змаганнях становив 208 кг, який вона встановила на чемпіонаті Європи-2021 в Москві.

Раніше збірна України з важкої атлетики виграла медальний залік чемпіонату Європи 2021, який проходив у Москві.

Українські важкоатлети виграли чотири золота, одне срібло та одну бронзу. Золото на чемпіонаті Європи для України тоді завоювали Каміла Конотоп, Ірина Деха, Аліна Марущак і Дмитро Чумак, Анастасія Лисенко — срібло, а Дмитро Вороновський — бронзу.

Раніше Михайло Романчук став дворазовим чемпіоном Європи з плавання. Також на чемпіонаті Європи з плавання українські паралімпійці завоювали 95 медалей, з яких 37 золотих.

Ще серед перемог українських спортсменів варто зазначити Станіслава Горуна, який став чемпіоном Європи з карате в Хорватії.