"Де Дзербі — наш кандидат номер один, два і три". Ахметов — про нового тренера "Шахтаря"

Ринат Ахметов, Роберто Де Дзербі
Фото: ФК "Шахтар" | Ахметов — про Де Дзербі

Власник "Шахтаря" поділився своїми очікуваннями від роботи нового тренера Роберто Де Дзербі та розповів про те, як велися переговори про запрошення італійця.

Президент "Шахтаря" Рінат Ахметов зізнався, що хотів бачити новим тренером "Шахтаря" тільки Роберто Де Дзербі й очікує, що "Шахтар" під його керівництвом гратиме в яскравий атакувальний футбол.

"Я дуже радий, що Роберто Де Дзербі тут, в Україні, що він прийняв наше запрошення, підписав контракт розділяти з нами біль і радості, і я переконаний, що цей тренер показуватиме яскравий, красивий, сучасний і змістовний футбол, який буде подобатися і радувати наших уболівальників", — сказав Ахметов в ефірі "ФутболNews" на телеканалі "Футбол 1/2/3".

"Я можу сказати, що ми розглядали трьох кандидатів. Кандидат номер один — це Роберто, кандидат номер два — це Роберто і кандидат номер три — це Роберто. Ми хотіли саме цього фахівця, ми його отримали і тому я дуже радий та дуже щасливий" .

"Вся наша команда його рекомендувала і, за великим рахунком, я, коли вирішив запросити нового фахівця, сказав: "Між ким ми можемо думати? Дайте мені трьох кандидатів". Але вони дали мені одного кандидата і сказали, що це наш кандидат номер один, два і три, і дуже просили, щоб ми все зробили для того, щоб він прийняв наше запрошення й опинився в Києві".

"Роберто — молодий тренер, амбітний, але, найголовніше — він уже сильний тренер, який проповідує дуже яскравий, красивий та атакувальний футбол. Той стиль гри, який подобається нам і нашим уболівальникам", — сказав Ахметов.

41-річний італійський тренер Роберто Де Дзербі очолив "Шахтар". Що відомо про Де Дзербі, навіщо він потрібен донецькому клубу і навіщо йому робота в Україні — пояснює Фокус.

Попередні два сезони він працював у клубі італійської Серії А "Сассуоло". У сезоні 2020/2021 він посів разом із "Сассуоло" 8-е місце в чемпіонаті Італії. Раніше як тренер працював із "Фоджа", "Беневенто" та "Палермо".

Де Дзербі був вихованцем школи "Мілана", але за «россонері» не провів жодного матчу. В Італії як гравець грав за "Монца", "Падова", "Комо", "Авелліно", "Фоджа", "Ареццо", "Катанія", "Брешія" і "Тренто". Також має досвід виступів за румунський "Клуж".