Збірна України перемогла команду Північної Ірландії в контрольному матчі

Олександр Зубков, збірна України

Національна збірна України здобула перемогу у другому контрольному матчі в рамках підготовки до Євро-2020.

У Дніпрі завершився контрольний матч між збірними України та Північної Ірландії. Підопічні Андрія Шевченка здобули перемогу з рахунком 1:0. Вирішальний гол на 10-й хвилині забив Олександр Зубков, який замкнув ударом головою подачу від Олександра Караваєва.

Українці могли вийти вперед вже на 40-й секунді: Ярмоленко низом відправив м'яч у нижній кут, але не влучив у площину воріт. Господарі тиснули на ворота суперника і мало не відкрили рахунок на 9-й хвилині, але з ударом Яремчука впорався голкіпер ірландців. А ось в наступній атаці українці досягли успіху: подача від Караваєва знайшла голову Олександра Зубкова, який з кута воротарського майданчика відправив м'яч точно у ворота — 1:0.

Через 12 хвилин команда Шевченка могла подвоїти перевагу, але з ударом Яремчука впорався Пікок-Фаррелл, а добивання Ярмоленка було дуже неточним. Ще один момент знову був у Яремчука, але його удар із середньої дистанції в нижній кут виявився неточним.

У другій половині зустрічі Північна Ірландія почала шукати можливості забити біля воріт збірної України, але створити по-справжньому небезпечний момент їм не вдалося. А ось у синьо-жовтих був ідеальний шанс на 74-й хвилині, але з ударом Ярмоленка впорався голкіпер, а добивання Судакова не принесло ефекту — мимо воріт.

У компенсований час вдалося забити Артему Бесєдіну, але лінійний арбітр зафіксував офсайд. У підсумку — 1:0, збірна України перемагає в товариському матчі проти Північної Ірландії. Наступну зустріч підопічні Андрія Шевченка проведуть 7 червня, а суперником буде збірна Кіпру.