"Головне, щоб Магучіх ніхто не чіпав": Ласіцкене — про скандал у Токіо (фото)

Марія Ласіцкене, Ярослава Магучіх, скандал, Токіо, Олімпіада
Фото: Instagram Марії Ласіцкене | Ласіцкене — про скандал із Магучіх у Токіо

Російська спортсменка запевнила, що скандал не вплине на стосунки з Ярославою Магучіх.

Легкоатлетка, яка виступає за Олімпійську команду Росії на Олімпіаді в Токіо, Марія Ласіцкене прокоментувала скандал, що спалахнув у соцмережах після обіймів із українською спортсменкою Ярославою Магучіх.

"Найголовніше, щоб Ярославі й іншим українським дівчаткам було спокійно та комфортно. Щоб їх ніхто не смикав. Все інше не має значення", — написала Марія в сторіс в Instagram.

Також росіянка запевнила, що конфлікт не вплине на її стосунки з українською спортсменкою.

"Ніякі заяви не змінять мого теплого ставлення та поваги до них", — додала Ласіцкене.

Марія Ласіцкене
Марія Ласіцкене — про скандал
Фото: Instagram

Крім того, спортсменка пообіцяла, що більше не буде коментувати цю тему в ЗМІ та соціальних мережах.

Нагадаємо, що через скандал у Токіо Ярославу Магучіх викликали на зустріч до Міністерства оборони України, оскільки вона є чинним військовослужбовцем ЗСУ, а Марія Ласіцкене — капітаном ВС РФ. На зустрічі Ярослава Магучіх зазначила, що обнялась із російською спортсменкою на емоціях, зі спортсменкою провели роз'яснювальну бесіду.

Українську спортсменку розкритикували в соціальних мережах за обійми з російською спортсменкою та за те, що вона обернула Ласіцкене в український прапор. За спортсменку заступилися інші українські олімпійці, які попросили розділяти спорт і політику, оскільки Магучіх і Ласіцкене дружать протягом багатьох років і змагаються на турнірах, зберігаючи одна до одної повагу та перебувають у хороших дружніх стосунках.

Раніше Магучіх сама поставила крапку в темі скандалу, пояснивши, що вірна Україні та ВСУ, але в той момент їй хотілося обійняти не тільки Ласіцкене, а навіть увесь світ.