Після матчу кулаками махають. Гравці футбольних команд з Першої ліги влаштували бійку на полі (відео)

Бійка в кінці матчу Поділля-Олімпік

Конфлікт виник між членами команд "Поділля" і "Олімпік" через забитий м'яч.

У п'ятницю, 1 жовтня, в Хмельницькому пройшла гра місцевого "Поділля" проти донецького "Олімпіка". Гра закінчилася з рахунком 0:1 на користь гостей, а єдиний гол у доданий час забив Максим Литовченко. Це сталося на 90+6 хвилині матчу. Відразу після гри на полі відбулася бійка, в якій брали участь гравці і тренери команд, повідомляє sport.ua

В кінці матчу воротар "Поділля" побіг до судді, а гравці гостей намагалися йому перешкодити. Швидше за все у господарів поля були претензії до судді матчу через те, що доданий час становив 5 хвилин, а вирішальний гол був забитий наприкінці шостої хвилини.

В результаті матч завершився масовою бійкою у центрі поля. Гравці команди "Олімпік" Іван Білий і Владислав Рибак отримали червоні картки на 90+8 хвилині, йдеться у протоколі матчу.

Нагадуємо, що "Зоря" програла "Ромі" в Запоріжжі у матчі 2-го туру Ліги Конференцій УЄФА з рахунком 0:3.