Є перша перемога: Україна обіграла Фінляндію в гостях (відео голів)

Фінляндія Україна Роман Яремчук

Команда Олександра Петракова нарешті перемогла у відборі на ЧС-2022 і підвищила шанси на вихід з групи

У Гельсінкі завершився матч відбіркового циклу на чемпіонат світу з футболу між збірними Фінляндії та України.

Команда Олександра Петракова здобула першу перемогу у відборі, після п'яти матчів, зіграних внічию. Вже на 4-й хвилині Андрій Ярмоленко зважився на дальній удар правою ногою. На щастя для збірної України, м'яч по красивій траєкторії влетів точно в нижній кут воріт Градецького — на табло в Гельсінкі засвітилися цифри 0:1.

Українці агресивніше виглядали попереду, але в середині першої половини пропустили. Фіни вдало розіграли кутовий, Йоел Пог'янпало з близької дистанції розстрілював ворота Пятова, але досвідчений голкіпер врятував свою команду. А ось захисники його вже не підстрахували — Теему Пуккі вдало зіграв на добиванні і зрівняв рахунок.

Правда, раділи фіни недовго — вже через п'ять хвилин збірна України провернула швидку атаку правим флангом, звідки Тимчик вивів на удар Циганкова. Той не поскупився і віддав на Яремчука. Роман зупинив м'яч і з п'яти метрів вразив ворота Фінляндії.

У другому таймі господарі кинулися відіграватися, але найреальніший шанс забити втратив Пуккі: його удар з близької дистанції заблокував Сергій Кривцов.

На 77-й хвилині фіни могли таки зрівняти рахунок, але Аруюрі на добиванні після стандарту запустив м'яч у хмари.

Фінальний свисток зафіксував перемогу збірної України з рахунком 2: 1. Наша збірна продовжує йти в відборі на ЧС-2022 без поразок, а Олександр Петраков здобув першу перемогу в статусі головного тренера національної збірної.