Україна виборола бронзу на етапі Кубка світу з біатлону

Артем Тищенко, Дар'я Блашко, біатлон,
Артем Тищенко та Дар'я Блашко

Артем Тищенко та Дарина Блашко піднялися на третій рядок за результатами естафети.

Related video

У рамках п'ятого етапу Кубка світу з біатлону, що проходить у німецькому Оберхофі, відбулася змішана естафета. За підсумками, Артем Тищенко та Дар'я Блашко, які представляють Україну, дійшли фінішу третіми. Про це повідомляє New Sport.

Дистанцію українські біатлоністи подолали за 42 хвилини 40,7 секунд, при цьому було допущено 12 промахів.

На першому етапі Тищенку довелося скористатися чотирма додатковими патронами. У свою чергу, Дар'я Блашко пройшла свою частину дистанції практично без помилок, що дозволило українській команді посісти третє місце. Українці не втратили зайняту позицію до самого фінішу, і, таким чином, у скарбничці збірної опинилася перша медаль цього сезону Кубка світу з біатлону.

Золото виграли російські біатлоністи, срібло у австрійців. Четверте та п'яте місце у Білорусі та Швеції відповідно.

Підсумок гонки:

  1. Росія (1+12) — 41:37,1
  2. Австрія (1+13) +41,5
  3. Україна (0+12) +1:03,6

Сінгл-мікст — одиночна змішана естафета, до 2016 року її назвали супермікстом. Це командне змагання у біатлоні проводиться з 2015 року. У команді — два спортсмени: чоловік та жінка. Вони передають один одному естафету та проходять загалом вісем вогневих рубежів.

Раніше Фокус повідомляв, що ворожка, яка робить прогнози за допомогою спаржі, визначила переможця Чемпіонату світу з футболу-2022. Згідно з таким прогнозом, Кубок світу завоює збірна Хорватії. Також жінка передбачила, що "Манчестер Сіті" не стане переможцем АПЛ у поточному сезоні, і що їм варто остерігатися своїх земляків із "Ман Юнайтед", хоча зараз "Сіті" має 20-очковий відрив від "червоних дияволів".