Футболістка збірної Нової Зеландії забила три м'ячі у свої ворота (відео)

Мейкайла Мур, футболістка забила три автоголи

Мейкайла Мур у матчі США — Нова Зеландія тричі влучила у ворота власної команди. Американська команда здобула перемогу з розгромним рахунком.

Під час жіночого футбольного турніру She Believes Cup встановили незвичайний міжнародний рекорд, повідомляє видання Stuff.

Центральна захисниця збірної Нової Зеландії Мейкайла Мур під час матчу проти збірної США відзначилася унікальним здобутком. Вона забила три м'ячі у власні ворота, забезпечивши американським футболісткам комфортний результат. Цікаво, що перші два м'ячі Мур забила з інтервалом в одну хвилину на початку матчу, а "хет-трик" оформила на 36 хвилині матчу. Після цього Мур замінили, а головна тренерка команди Їтка Клімкова обійняла спортсменку, незважаючи на завдану команді шкоду.

"Очевидно, що вона зараз сумна і розчарована, але вона має нас. Ми знаємо, хто вона, ми знаємо, яка вона велика гравчиня, і ми підтримуватимемо її, наскільки це можливо.

Я сказала їй, що ми всі знаємо, яка вона велика гравчиня, і в цьому немає жодних сумнівів, вона надійна центральна захисниця, в обороні її важко обіграти, вона чудова в повітрі, чудовий розпасовувачка. Ось хто вона, і це те, що їй потрібно пам'ятати, і це те, що мені доведеться повторювати їй багато разів", — сказала Клімкова після матчу, намагаючись підтримати свою підопічну.

Зазначимо, що матч завершився перемогою США із рахунком 5:0. Цікаво, що хет-трик Мур реалізувала різними частинами тіла: лівою та правою ногами, а також головою. У випадку з першим взяттям воріт Мейкайла невдало зрізала м'яч після навісу з флангу, а через 82 секунди м'яч прилетів футболістці в обличчя, після чого полетів у ворота. Третій м'яч Мур забивала лівою ногою, намагаючись перервати подачу у штрафний майданчик, фактично виконавши роботу нападників збірної США.