Сенсація на Євро-2024: Грузія обігрує Португалію і виходить у плей-офф (фото, відео)

Хвича Кварацхелія

Перший гол уже на 2-й хвилині забив вінгер грузинської команди Хвича Кварацхелія. Далі був реалізований пенальті.

Збірна Грузії створила сенсацію на Євро-2024, обігравши команду Португалії з рахунком 2:0.

Хвіча Кварацхелія у своєму стилі з флангу увірвався в штрафну португальців і забив свій гол на Євро

Далі був реалізований пенальті.

Хвича Кварацхелія Fullscreen

Воротар грузин Мамардашвілі кілька разів рятував команду. Але при цьому більшість атак більш іменитих португальців зводилися до неточних навісів.

Кріштіану Роналду Fullscreen
Кріштіану Роналду

Хоча один із таких — після пасу Жоао Фелікса — ледь не призвів до забитого м'яча. Георгій Цітаішвілі допоміг воротареві розрядити ситуацію біля воріт і взяти м'яч у руки.

У ще одному поєдинку цієї групи Чехія, здавалося, змогла звести внічию матч проти Туреччини, що невдало складався. Але турки забили гол на останніх хвилинах матчу.

Арда Гюлер Fullscreen
Арда Гюлер, хавбек мадридського "Реала" і збірної Туреччини

Нагадаємо, що тренер збірної України Сергій Ребров підбив підсумок виступів на Євро словами про те, що йому нема в чому дорікнути футболістам після матчу з Бельгією.

Також повідомлялося про подробиці виступів "синьо-жовтих" на Євро після нульової нічиєї проти Бельгії. Бельгійський півзахисник Кевін де Брейне зробив понад 40 передач за підсумками тільки першого тайму — більше, ніж будь-хто ще у складі обох команд.