Дорожче, ніж Facebook: капіталізація Tesla перевищила $ 700 млрд

Tesla
Фото: Tesla

Загальна кількість акцій, випущених емітентом, досягає $ 820 млрд.

Related video

2021 рік тільки почався, а Tesla вже може похвалитися хорошими результатами — її капіталізація перевищила $ 700 млрд вперше в історії компанії, про це повідомляє видання barrons.com.

Протягом 2020 року акції Tesla виросли в ціні в більш ніж 8 раз, потім увійшли до складу індексу S & P 500 і зазнали розщеплення для забезпечення доступності інвесторам із невеликим бюджетом. Їх поточний курс складає близько $ 730 за акцію.

У минулому році компанія продала 499 550 електромобілів, при цьому обсяг виробництва досяг 509 737 машин. У четвертому кварталі 2020-го Tesla випустила на 71% більше електрокарів, ніж роком раніше. Підвищенню інтересу до машин цього виробника сприяв вихід кросовера Model Y на ринок Китаю. До речі, ця модель виробляється на китайських заводах.

Загальна кількість акцій, випущених емітентом, досягає $ 820 млрд, а це свідчить про те, що Tesla випередила компанію Facebook, капіталізація якої складає $ 780 млрд.

Байрон Він, віце-голова Blackstone Advisory Partners й експерт із цінних паперів, прогнозує, що у 2021 році Tesla може придбати якогось автовиробника, що випускає класичні авто. Вказана причина: Ілон Маск може це зробити, щоб отримати доступ до конвеєра конкурентів. Однак основним фактором, що стримує Tesla є обсяги доступних тягових акумуляторів, і ніхто з виробників класичних авто допомогти їй в цьому не може.

Раніше ми повідомляли про те, що Tesla підвела підсумки року: понад 500 тисяч проданих авто і запуск заводу в Китаї.