Через 10 років відповідати за кібербезпеку будуть не люди, а штучний інтелект

робот, ІІ, кібербезпека
Фото: unsplash.com

У цьому впевнені експерти, опитані Trend Micro.

Related video

Компанія Trend Micro, що займається дослідженнями у сфері кібербезпеки, представила звіт, один з головних висновків якого стосувався застосування технології штучного інтелекту (ІІ).

Так, експерти, які досліджували тренди кібербезпеки, заявили, що ІІ стане вельми затребуваною технологією. Через 9-10 років ІІ чи не повністю замінить людей у сфері кібербезпеки. Про це повідомляє видання zdnet.com.

У ході дослідження було опитано 500 IT-директорів і менеджерів різних технологічних компаній, що займаються організацією безпеки в Інтернеті. З'ясувалося, що 9% респондентів упевнені, що ІІ не зможе вплинути на скорочення штату співробітників.

32% респондентів погодилися, що ІІ зможе допомогти автоматизувати всі процеси організації безпеки в мережі.

19% вважають, що до 2025 року зловмисники будуть усе частіше вдаватися до ІІ для здійснення хакерських атак. І це буде звичайним явищем.

24% опитаних IТ-керівників також заявили, що до 2030 року доступ до даних буде прив'язаний до біометричних даних або даними ДНК, що унеможливить несанкціонований доступ.

Також експерти прогнозують, що більшість організацій значно скоротять інвестиції в нерухомість, оскільки дистанційна робота стане нормою. Так вважають 22% опитаних.

Раніше ми повідомляли, що ІІ навчили визначати політичну орієнтацію людей за фото з точністю до 70%.