Facebook створив алгоритм для прогнозу стану пацієнта з COVID-19

коронавірус, лікарі, штучний інтелект, facebook, covid-19
Фото: Зеркало недели

Штучний інтелект допоможе уникнути передчасної виписки пацієнтів і визначити, погіршиться стан у хворого.

Related video

Facebook разом з медичним факультетом Нью-Йоркського університету розробили алгоритм на основі штучного інтелекту, який може передбачити погіршення стану у хворого на COVID-19. Про це повідомляє CNBC.

Алгоритм може на основі знімка рентгена грудної клітини визначити, чи буде в зараженого коронавірусом пацієнта погіршуватися самопочуття і чи буде йому потрібен додатковий кисень, а також алгоритм допоможе уникнути передчасної виписки пацієнта.

Алгоритм може за 96 годин заздалегідь сказати, чи буде потрібна пацієнтам додаткова допомога.

Щоб навчитися робити прогнози, у систему ІІ були завантажені два набори даних рентгенівських знімків грудної клітини пацієнтів, що не відносяться до коронавірусу, і набір даних з 26 838 рентгенівських знімків грудної клітини від 4914 пацієнтів з коронавірусом.

Нагадаємо: дослідники, що працюють у Стенфордському університеті, розробили алгоритм для штучного інтелекту, завдяки чому ІІ може за фото визначити політичну орієнтацію тієї чи іншої людини. Учені заявляють, що алгоритм визначає з точністю до 70%, чиї саме погляди поділяють людей на фото — лібералів або консерваторів.